Środa, 19 Czerwca, 2024

Szeliga poddany! Greg bez problemów wygrywa na FAME 21 [WIDEO]

Opublikowane 18 maja 2024, 22:31
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Znany z Twittera “Greg” wrócił do klatki i stoczył kolejny pojedynek w organizacji FAME. Tym razem zmierzył się z Piotrem Szeligą.

Grzegorz Gancewski powrócił po ostatnim zwycięstwie. W debiucie miał zmierzyć się z Adrianem Polańskim, ale w ostatniej chwili organizacja zmieniła mu rywala i zawalczył z Jakubem Maślanką. Od samego początku dążył do poddania i udało mu się to w drugiej odsłonie.

Podczas FAME 21 przyszło mu zmierzyć się z mocniejszym rywalem, gdyż “Szeli” we freak fightach występował już 10 razy. Odniósł 5 zwycięstw i tyle samo porażek. Ciężko znokautował “Wujaszka Fericze”, “Araba” oraz Natana Marconia. Teraz także nastawiał się na KO.

RELACJA

RUNDA 1

Gancewski zaczął z dużego dystansu, spróbował fronta na korpus i prosty. W końcu skrócił dystans Greg i szukał sprowadzenia. Szeliga zdołał się wybronić i odwrócił rywala na siatce, gdzie jednak łapał za siatkę. Trafił jeszcze Piotr, rywal się potknął i próbował znów obalenia.

RUNDA 2

Greg szybko skleił się do Szeligi, którego próbował zaciągnąć na matę. “Szeli” łapał za siatkę, za co stracił punkt. Gancewski natychmiast wskoczył mu za plecy i ponownie wygrał przez mataleo!

Wynik walki: Greg wygrał przez duszenie zza pleców w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO