Środa, 19 Czerwca, 2024

Sędzia uratował Fury’ego przed nokautem!? Nie powinien popełnić takiego błędu! [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 19 maja 2024, 12:00
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

W nocy w Rijadzie odbyła się walka o tytuł niekwestionowanego mistrza kategorii ciężkiej. Dziś mamy dla was skrót walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk.

Za nami jedna z największych gal w historii zawodowego boksu. Event reklamowany jako Ring of Fire przyniósł mnóstwo fantastycznych zestawień, które zapewniły kibicom ogrom emocji.

Sędzia uratował Fury’ego przed nokautem

W najważniejszym pojedynku wieczoru zmierzyli się Tyson Fury i Oleksandr Usyk. Na szali były pasy mistrzowskie wszystkich wiodących federacji. Walka rozstrzygnęła się na pełnym dystansie i dostarczyła ogromnych emocji.

Najpierw kryzys przechodził Usyk, który wyraźnie zaczął mierzyć się z problemami. Powrócił jednak do gry i w 8 rundzie rozbił rywalowi nos, a w kolejnej zasypał serią ciosów. Był bardzo bliski posłania go na deski, czy nawet znokautowania.

Sędzia jednak wkroczył między zawodników zbyt wcześnie i zaczął liczyć, zanim Fury padł na ring. W boksie zdarzają się takie sytuacje, ale nie w walkach mistrzowskich. Sędzia nie powinien liczyć na stojąco, a jeśli już chciał interweniować, to powinien zdecydować się na przerwanie, lub pozwolić Usykowi na co najmniej dwa kolejne ciosy.

Poniżej znajdziesz nagranie ze wspomnianej sytuacji, a także wszystkie pozostałe nokdauny z gali:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments