Środa, 19 Czerwca, 2024

Turniej K-1, boks i niecodziennie extra fighty! Znamy szczegóły Underground Boxing Night 3

Opublikowane 20 maja 2024, 14:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Na horyzoncie sportowych wydarzeń w Polsce pojawia się jedno, które wzbudza ekscytację wśród fanów boksu i sportów walki. Underground Boxing Night to wyjątkowe widowisko, które obiecuje dostarczyć ogromnej dawki adrenaliny, pasji oraz niezapomnianych emocji. Atmosfera podczas gali nie ma sobie równych. Bliska interakcja z widzami dodaje napięcia każdej walce, a emocje sięgają zenitu, gdy zawodnicy wkraczają na ring.

Na arenie o wymiarach 4×4 metry odbędą się starcia bokserskie, które na długo zapadną w pamięć każdego, kto będzie miał okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu. To nie tylko pojedynki na ringu, ale także niezwykłe połączenie sportu i emocji, które tworzy atmosferę nie do opisania.

Historia Underground Boxing Night sięga września 2022 roku, gdy miała miejsce pierwsza edycja gali. Na arenie o wymiarach 3×3 metry odbyło się wówczas dziewięć ekscytujących walk, które przykuły uwagę publiczności. Wśród uczestników znaleźli się tacy zawodnicy jak Artur Tomala, Jacek Gac, Karol Adamski czy Daniel Guba, którzy dostarczyli niezapomnianych emocji fanom sportu.

Druga edycja UBN, która odbyła się w kwietniu 2023 roku, również nie zawiodła oczekiwań. Zwycięzcą gali został Adam Tutak, który za swoje osiągnięcie otrzymał wyjątkową nagrodę – dwutygodniowy obóz przygotowawczy w Stanach Zjednoczonych.

Underground Boxing Night powraca!

Teraz, podczas trzeciej edycji gali, fani będą mieli okazję doświadczyć czegoś naprawdę wyjątkowego. Oprócz tradycyjnych walk bokserskich, odbędą się także pojedynki K1 oraz niecodzienne starcia, które dostarczą dodatkowej dawki adrenaliny. Walki Extra Fight obiecują być prawdziwym widowiskiem, a główną nagrodą dla zwycięzcy gali będzie 14-dniowy obóz Nak Muay Camp na Phuket.

Wśród zaplanowanych pojedynków znajdują się walki Extra Fight, które wzbudzają spore zainteresowanie. Artur Tomala (Puncher Radom), znany z udziału w poprzednich edycjach UBN, stanie do pojedynku z Markiem Biela, reprezentantem klubu Fighting Club Ostrava. Tomala i Biela zawalczą w rękawicach MMA. To starcie obiecuje być wyjątkowe, gdyż obaj zawodnicy przygotowują się do tej walki z niezwykłą determinacją a to tylko jedno z wielu starć, które czekają na publiczność tego wydarzenia.

Nie można także zapomnieć o turnieju K1, który zapowiada się jako najmocniejszy w Polsce. 8 zawodników zawalczy o tytuł najlepszego. Zwycięzca będzie musiał stoczyć podczas jednej gali aż trzy starcia!

To niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników sportów walki, by doświadczyć niezapomnianej atmosfery i śledzić pojedynki na najwyższym poziomie.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia – Underground Boxing Night obiecuje być jednym z najbardziej porywających widowisk sportowych tego roku! Wydarzenie obejrzysz jedynie po wykupieniu PPV! Dostęp do gali uzyskasz – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments