Środa, 19 Czerwca, 2024

Zawodnik FAME chciał być jak Holloway! Adamek posłał go na deski [WIDEO]

Fot. Twitter/YouTube
Opublikowane 20 maja 2024, 10:56
przez Przemek Krautz
9
2
Brak komentarzy

Nagrania z gali FAME 21 obiegły social media. Kibice żartują z main eventu, w którym Patryk Bandurski przecenił swoje umiejętności.

Nieco ponad miesiąc temu odbyła się gala UFC 300, podczas której doszło do starcia Maxa Hollowaya z Justinem Gaethjem. Pierwszy z zawodników wygrywał na kartach punktowych i spokojnie mógł odpuścić końcówkę starcia.

Na ostatnie sekundy zaprosił jednak rywala do bójki, wskazując na środek maty. Holloway podjął ogromne ryzyko, gdyż Gaethje bije bardzo mocno i chwilę wcześniej posłał go nawet na deski po raz pierwszy w karierze.

Z wymiany ciosów były mistrz wyszedł jednak jako wygrany, gdyż znokautował przeciwnika w ostatniej sekundzie! Poniższa akcja na zawsze zapisała się w historii MMA, a kibice będą wspominać ją przez długie lata.

W podobnym stylu chciał rozegrać to “Bandura”, która na FAME 21 zmierzył się z Tomaszem Adamkiem. Różnica umiejętności i doświadczenia była ogromna, a wyzywanie byłego mistrza świata do wymiany ciosów to nie jest dobry pomysł.

Bandurski sprowokował “Górala” do podkręcenia tempa i szybko tego pożałował. Do głowy freak fightera zaczęły dochodzić kolejne ciosy, aż znalazł się na deskach. Internauci bardzo szybko obrócili to w żart. Nawiązując do słynnego mema, tak podsumowali całą sytuację:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO