Czwartek, 18 Lipca, 2024

Totalna deklasacja! Różański zdemolowany w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 24 maja 2024, 23:26
przez Przemek Krautz
22
10
Brak komentarzy

Za nami gala KnockOut Boxing Night 35, podczas której Polak bronił mistrzowskiego tytułu. Znamy wynik pojedynku o pas WBC w kategorii bridger.

Łukasz Różański powrócił do ringu po ponad roku od zdobycia tytułu. Po mistrzostwo świata sięgnął przed własną publicznością w Rzeszowie. Zmierzył się wówczas z Alenem Babiciem i wychodził do ringu jako niewielki underdog.

Pokazał jednak, że kursy nie mają żadnego znaczenia i w pierwszej rundzie zdemolował rywala, sięgając po pas. W pierwszej obronie przyszło mu zmierzyć się ze znacznie trudniejszym przeciwnikiem Lawrencem Okoliem. Dla Brytyjczyka był to już piąty pojedynek z polskim pięściarzem. Wcześniej pokonał Łukasza Rusiewicza, Nikodema Jeżewskiego, Krzysztofa Głowackiego oraz Michała Cieślaka.

RELACJA

Różański vs. Okolie

RUNDA 1

Okolie wykorzystywał przewagę zasięgu i od razu atakował długim prawym. Różański dał się złapać w klincz, zainkasował prawy w tył głowy, sięgnął zaraz Okolie kolejnym prawym. Anglik unikał ataków Polaka i idealnie skontrował go prawym, posyłając na deski. Łukasz wrócił na nogi, ale zaraz oberwał ponownie, po czym znowu był liczony. Okolie szukał nokautu i na kilka sekund przed końcem 1. rundy zdemolował obrońcę tytułu!

TrafioneTypy.pl – darmowe i najlepsze typy w sieci! Dołącz za darmo

Wynik walki: Lawrence Okolie wygrał przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
22
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments