Środa, 19 Czerwca, 2024

Balboa będzie podłamany? Don Diego o niszczeniu psychiki swoich rywali

Fot. GROMDA
Opublikowane 27 maja 2024, 10:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn w trailerze przed GROMDA 17 zabrał głos w sprawie rewanżu z Bartłomiejem Domalikiem. Uważa, że do ringu może wyjść całkiem inny “Balboa”.

“Don Diego” to najlepszy polski zawodnik walk na gołe pięści, który świetnie rozpracowuje swoich rywali. Nawet, jeśli komuś udało się posłać go na deski, ten i tak finalnie pokonał każdego z dotychczasowych przeciwników.

Już w piątek ponownie zmierzy się z “Balboą”, którego w pierwszej walce poddał narożnik. Domalik zapowiedział, że jest zmotywowany, przeszedł przemianę i tym razem znokautuje mistrza, odbierając mu tytuł.

Kubiszyn jednak jest pewny siebie. W najnowszym trailerze stwierdził, że niszczy mentalnie rywali, gdyż odbiera im motywację i chęci do walki. Uważa, że do ringu “Balboa” wyjdzie bardziej podłamany psychicznie po tym, jak przegrał pierwszą konfrontację.

– Odbieram przeciwnikom pewność siebie, zdrowie i chęci na kolejne pojedynki. Bartek jest ewenementem, bo po walce ze mną miał zabrane praktycznie wszystko, ale to go też buduje. Aczkolwiek wątpię, że odbudowanie będzie tak mocne, jak to się dzieje z naszymi połamanymi kośćmi.

– Często zrastają się i są mocniejsze w tym miejscu niż przed złamaniem. Psychika aż tak mocna nie jest, a wydaje mi się, że po walce ze mną będzie jeszcze bardziej krucha. Przeciwnicy wiedzą, że jak poczuję, że zaczynam kogoś kruszyć, to idę za ciosem do końca.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments