Wtorek, 18 Czerwca, 2024

Takiego turnieju w GROMDZIE jeszcze nie było! Grabowski ujawnia kulisy przed piątkową galą

Fot. GROMDA
Opublikowane 27 maja 2024, 09:31
przez Przemek Krautz
5
2
Brak komentarzy

Przed nami GROMDA 17 i coś, czego jeszcze w organizacji nie było. Po raz pierwszy czeka na nas tego typu turniej na gołe pięści.

31 maja odbędzie się kolejne wydarzenie w Pionkach, podczas którego dojdzie do wielkiego rewanżu “Don Diego” z “Balboą”. Zobaczymy również super fighty, wielu debiutantów oraz 8-osobowy turniej w całkiem nowej odsłonie.

Dotychczas brali w nim udział zawodnicy ze świetnymi warunkami fizycznymi, a niektórzy z nich ważyli nawet po 130 kg jak np. “Dzidziuś”. Tym razem jednak będą to bijocy do 80 kg! Możemy więc spodziewać się całkiem innych starć niż dotychczas, gdzie padało wiele ciężkich nokautów po jednym mocnym ciosie.

Fani liczą, że lżejsi zawodnicy będą toczyć bardziej krwawe i zacięte boje. Głos w sprawie nowego turnieju zabrał szef Mariusz Grabowski, który w rozmowie z bokser.org zdradził, że sam zadbał o to, by zawodnicy prezentowali wysoki poziom:

– Ja mam nadzieję, że będziemy to kontynuować, bo jest spory potencjał w tych chłopakach. Ten turniej to możliwość promocji dla zawodników. Ta GROMDA będzie dużym wydarzeniem. Liczę na to, że będzie jak w początkowych GROMDACH 1-3. Tam nikt nie kalkulował. Wszyscy wchodzili i się bili. Myślę, że teraz będzie podobnie. Jeśli chodzi o wyszkolenie, pewnie jest niezłe, jeśli chodzi o charakter, to jeszcze nic nie możemy powiedzieć. To jest dla nich szansa być albo nie być, mogą zaistnieć w świecie GROMDY i pamięci kibiców.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments