Czwartek, 18 Lipca, 2024

Trener Raubo zszokowany! Mocna odpowiedź na słowa Masternaka [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 29 maja 2024, 10:10
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Trener Zbigniew Raubo nie zgadza się z czołowym polskim pięściarzem Mateuszem Masternakiem. Skomentował jego krytykę pod adresem boksu w naszym kraju.

W miniony piątek Łukasz Różański stanął do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBC w kategorii bridger. Zmierzył się z Lawrencem Okoliem, który zdemolował Polaka w pierwszej rundzie. Pomiędzy zawodnikami była przepaść, co wypunktował Maternak.

Wskazał świetne wyszkolenie techniczne Brytyjczyka, którego zabrakło Różańskiemu. Przyznał, że jest to ogólny problem w polskim boksie i powinny zostać podjęte konkretne działania, gdyż w naszym kraju dyscyplina ta zmierza w złym kierunku i schodzi na dalszy plan na rzecz innych formuł czy nawet freak fightów.

Zaskoczony jego słowami był trener Raubo, który gościł w studio FANSPORTU TV. Przyznał, że jeśli zawodnikowi nie podoba się sposób, w jaki szkoleni są zawodnicy, to powinien sam wziąć sprawę w swoje ręce i zacząć trenować młode pokolenie pięściarzy.

– Jestem zszokowany. Masternak miał szansę wygrać medal olimpijski. Miał go na wyciągniecie dłoni i zrezygnował w trakcie kwalifikacji. Nie dokończył, zabrał miejsce. Mateusz bardzo nie ładnie. Jestem zdziwiony, że tak odbiera całe to środowisko.

– Jeśli twierdzi, że jest źle, to zrób tak, żeby było dobrze. Weź się do roboty i pokaż, co potrafisz. Ja nie narzekam, nie mówię, że jest źle, a cały czas coś robię. Mateusz powinien wziąć i prowadzić młodzież. W ten sposób możemy budować boks, a nie… Ja stąd jadę na salę, bo mam treningi, mam młodzież.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments