Czwartek, 18 Lipca, 2024

Wilder brutalnie znokautowany! Potężne bomby Zhanga! [WIDEO]

Opublikowane 2 czerwca 2024, 05:59
przez Przemek Krautz
8
9
Brak komentarzy

W walce wieczoru gali Queensbury vs. Matchroom doszło do mocnej potyczki w królewskiej kategorii wagowej. Zhilei Zhang ciężko znokautował Deontaya Wildera!

“Big Bang” wrócił do ringu po drugiej zawodowej porażce. Joseph Parker pokonał go większościową decyzją sędziów, który dopisał Chińczyka do rekordu po wygranej nad Wilderem. “The Bronze Bomber” miał zmazać tę plamę świetnym występem przeciwko Zhangowi.

Ciężki nokaut w walce Zhang vs. Wilder

Chińczyk natychmiast zajął środek ringu i posyłał pojedyncze uderzenia. Wilder skupił się na defensywie, ale szukał kontr.

W drugiej odsłonie “The Bronze Bomber” dał się zamknąć w narożniku, gdzie Zhang obijał go kolejnymi uderzeniami. Były mistrz WBC kąsał zza gardy, ale nie potrafił naruszyć rywala.

W kolejnej odsłonie “Big Bang” ponownie pressował Wildera i zepchnął go na liny. Chińczyk trafił mocnym sierpami, które odczuł “The Bronze Bomber”! Po przerwie Zhilei Zhang spuścił z tonu, ale Deontay Wilder niespecjalnie starał się też zapisać tę odsłonę na swoją korzyść.

W piątej i, jak się okazało ostatniej rundzie, były mistrz WBC starał się zaskoczyć Chińczyka agresywnymi atakami. Zhang nic sobie z tego nie zrobił, wyczekał swoją szansę i po jednym z jego ciosów Wilder odwrócił się. To było początkiem końca. “Big Bang” doskoczył z sierpem i Amerykanin wylądował na deskach! Deontay wrócił na nogi, ale sędzia zdecydował się przerwać walkę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
8
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments