Wtorek, 16 Lipca, 2024

Norman Parke zawalczy na PGE Narodowym? Ten wpis mówi wszystko!

Źródło: Fame MMA
fot. Fame MMA
Opublikowane 3 czerwca 2024, 14:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że znamy nazwisko kolejnego zawodnika, którego zobaczymy podczas gali FAME MMA 22 na PGE Narodowym.

Na zakończenie wakacji freakowa federacja zorganizuje wydarzenie na największym obiekcie w Polsce. Main eventem FAME 22 miało być starcie Amadeusza Roślika z Krzysztofem Włodarczykiem, jednak wraz ze zmianą miejsca gali, odwołano ten pojedynek.

Prezes Krzysztof Rozpara potwierdził jednak, że obu zawodników zobaczymy w klatce. Fani przypuszczają, że “Ferrari” zmierzy się z Alanem Kwiecińskim, gdyż jest to długo wyczekiwane zestawienie, dla którego nie będzie lepszej okazji, niż gala na stadionie.

Mateusz Borek ujawnił również, że do akcji powróci Tomasz Adamek. Za pośrednictwem social mediów dał jasno do zrozumienia, iż “Góral” chce stoczyć walkę z Kasjuszem Życińskim.

Tym razem głos zabrał Norman Parke. Irlandczyk od dłuższego czasu mówi o powrocie do Polski i kolejnej walce freakowej. Jego relacje z FAME wróciły do normy i w ostatnim pojedynku na jubileuszowej gali pokonał Michała Pasternaka.

Teraz były zawodnik UFC i KSW opublikował na swoich social mediach wpis, w którym zwrócił się do potencjalnych sponsorów. Zapytał, czy chcieliby wesprzeć go przy okazji pojedynku na PGE Narodowym:

– Witam, czy twoja firma byłaby zainteresowana wsparciem mojej walki na FAME 22 na Stadionie Narodowym? Wiadomość, aby uzyskać więcej szczegółów.

Gale, której polskiej organizacji oglądasz najczęściej?

  • GROMDA (56%, 3 264 Votes)
  • KSW (38%, 2 199 Votes)
  • FEN (2%, 112 Votes)
  • KnockOut Boxing Night (1%, 84 Votes)
  • Babilon MMA (1%, 68 Votes)
  • Tymex Boxing Night (1%, 62 Votes)
  • MB Promotions (0%, 21 Votes)
  • Strife Tube (0%, 17 Votes)
Wszystkie głosy: 5 827
Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO