Wtorek, 16 Lipca, 2024

Gamrotowi puściły nerwy! Ostro reaguje na komentarz Tsarukyana

Opublikowane 5 czerwca 2024, 13:29
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Mateusz Gamrot w mocnych słowach wypowiedział się na temat Armana Tsarukyana. Nie wytrzymał po jego komentarzu pod adresem Dustina Poiriera.

Zawodnik z Luizjany podczas gali UFC 302 przystąpił do kolejnej i prawdopodobnie ostatniej w swojej karierze walki o pas. Nie udało mu się jednak pokonać Islama Makhacheva, chociaż zaskoczył dobrą obroną sprowadzeń, co pokazuje, że treningi z “Gamerem” nie poszły na marne.

Głos po walce zabrał Tsarukyan, który nie jest zbyt lubiany wśród zawodników UFC, czy nawet w klubie ATT, gdyż często wbija szpilki oraz krytykuje innych fighterów. Stwierdził, że Poirier po prostu odpuścił i dał się poddać mistrzowi.

Pierwsza runda poszła na korzyść Makhacheva i pomyślałem wtedy: “Cholera, Poirier służy mu za worek treningowy. Później jednak Poirier się rozkręcił, Islam zmęczył i pojedynek stał się bardziej interesujący. Poirier mnie zaskoczył, ale bardziej zadziwiające było to, jak Islam szybko siadł kondycyjnie i nie walczył jak zazwyczaj.

Problemy kondycyjne Islama w pięciorundowych walkach są znane. To była kolejna, w której rywal miał szanse. Nie wiem skąd znalazł się na to duszenie, ale wydaje mi się, że Poirier się poddał, po prostu przełamał Dustina mentalnie.

Do końca walki miałeś 2,5 minuty. Po co oddałeś mu szyję?! Uporaj się z tym, zrób coś, ale się nie poddawaj. To ostatnia, najważniejsza walka w twoim życiu. Ja bym tego po prostu tak nie oddał.

Słowa Tsarukyana mocno nie spodobały się Mateuszowi Gamrotowi. Polakowi, który znajdował się w narożniku Poiriera puściły nerwy i tak zareagował na wypowiedź byłego rywala:

Arman to dz…wka!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO