Czwartek, 18 Lipca, 2024

Przybysz nieprzytomny! Zalany krwią Wikłacz udusił rywala! [WIDEO]

Opublikowane 8 czerwca 2024, 00:01
przez Przemek Krautz
9
1
Brak komentarzy

W walce wieczoru gali KSW 95 doszło do piątej już konfrontacji pomiędzy Jakubem Wikłaczem a Sebastianem Przybyszem. Na szali mistrzowskiego starcia znalazł się pas wagi koguciej.

Wspólna historia najlepszych kogucich w KSW rozpoczęła się w roku 2017. Wówczas to podczas gali ACB w Gdańsku panowie stanęli po raz pierwszy naprzeciwko siebie. Starcie rozegrało się na pełnym dystansie, a jego zwycięzcą został Jakub.

Podczas gali KSW 53 doszło do rewanżu, kiedy to Sebastian w ładnym stylu rozbił Wikłacza przed czasem. Po tym starciu zdobył pas mistrzowski wagi koguciej i obronił go dwa razy. Na KSW 77 odbyła się trylogia i górą był Wikłacz, który po decyzji odebrał “Sebiciowi” tytuł.

KSW 86 to ostatnie starcie pomiędzy tymi panami. Champion pewnie zmierzał w stronę obrony pasa, ale sfaulował rywala soccer kickiem i pojedynek zakończył się decyzją techniczną w postaci jednogłośnego remisu. Teraz przyszedł czas na piątą konfrontację.

RELACJA

RUNDA 1

Wikłacz szybko zaczął od frontu na głowę, ale Sebastian odpowiedział. “Masa” mógł liczyć na potężny doping hali Urania. Przybysz posłał niezłą kombinację lewy-prawy-middle kick. Wikłacz szukał łokci, “Sebić” uciekł mu po siatce. Mistrz podszedł z serią uderzeń, Przybysz przyjął kilka mocnych razów. Kuba posłał okrężne kopnięcie na głowę i kopnięcia żurawia. Przybysz poszukał backfistu i zaatakował serią bomb. Mocno bił “Sebić”, Wikłacz jeszcze poszukał sprowadzenia.

RUNDA 2

Przybysz szybko zaatakował, wykorzystując porozcinanego Wikłacza. Kuba szukał swoich szans, atakował szaleńczymi cepami. Przybysz zaatakował serią kopnięć. Wskoczył Jakub Wikłacz w zaskakującą gilotynę! Udusił “Masa” Przybysza!

Wynik walki: Jakub Wikłacz wygrał przez duszenie w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO