Wtorek, 16 Lipca, 2024

Adamek o aferze! Wyjaśnia, dlaczego wyrzucono go z samolotu: “Wtedy zacząłem się kłócić”

Fot. FAME MMA
Opublikowane 10 czerwca 2024, 18:12
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Tomasz Adamek ze szczegółami opowiedział ostatnią aferę, której był głównym bohaterem. Zdradził, jak to wyglądało z jego perspektywy.

Po gali FAME 21 głośno zrobiło się o “Góralu”, który nie mógł wrócić do Stanów Zjednoczonych, gdyż został wyrzucony z samolotu. Jak donosiły media, powodem miało być to, że znajdował się pod wpływem alkoholu i rzekomo nie stosował się do poleceń załogi samolotu. Co więcej, interweniowali nawet funkcjonariusze Straży Granicznej.

Były mistrz świata odniósł się w końcu szerzej do afery, którą przez dobrych kilka dni żyły branżowe media. W rozmowie z Marcinem Cholewińskim Adamek opowiedział ze szczegółami, jak przebiegała sytuacja w samolocie.

Starsza kobieta z Nowego Jorku, siedząca obok mnie, być może mnie nie rozpoznała, a miałem podbite oko. Powiedziała szefowej pokładu, że obawia się lecieć, żebym ja nie wszczął awantury. Żartowaliśmy z Gusem. Babcinka stara coś powiedziała, a ja nic nie robiłem. Żartowałem ze stewardessami. Mówiłem: “Startujemy i pijemy dobre wino, szampana”. Śmiejemy się i… nagle zostałem wyproszony z samolotu. I wtedy zacząłem się kłócić.

Cholewiński dopytał, czy był agresywny wobec załogi. Pięściarz jednak kategorycznie zaprzeczył:

Przestań. Absolutnie, nie ma takiej możliwości – odpowiedział “Góral”, który też odniósł się do alkoholu we krwi – Mówili: “jest pan pod wpływem”, ale ja mówię: “ja nie siedzę za sterami samolotu”. Miałem 0,5, w Ameryce możesz mieć 0,8. Byłem wypity, bo po walce z Matim [Borkiem] żeśmy siedzieli. Wypiłem parę lampek wina, a nie piłem z 8-9 tygodni, to wiadomo, że się w głowę chwyci człowiekowi, ale nie byłem pijany, a tym bardziej agresywny.

Adamek starał się z dużym dystansem podejść do sytuacji. Zażartował z całej sprawy w taki sposób – “Szkoda, że polski LOT wyrzuca Adamka z samolotu, ale reklamę mieli cały tydzień” – Burę dostał za to od żony:

Dorota mi powiedziała tak: “gdzie nie pójdziesz, to cię wy…ą. Nawet z samolotu cię wygonili”. Ale to znaczy, że jeszcze się Adamkiem interesują. Cały tydzień o tym pisali, to freaki dostały za darmo reklamę – powiedział Adamek, który w sierpniu zawalczy podczas gali FAME 22 na PGE Narodowym.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO