Wtorek, 16 Lipca, 2024

Kibice wskazali najlepszą sportową organizację w Polsce! [WYNIK ANKIETY]

Opublikowane 10 czerwca 2024, 14:08
przez Przemek Krautz
15
1
2 komentarze

Kibice wzięli udział w naszej ankiecie i wskazali, jaka ich zdaniem jest najlepsza organizacja walk w Polsce. Zwycięzca zgarnął więcej głosów niż pozostałe federacje razem.

Postanowiliśmy zwrócić się do naszych czytelników, aby zapytać, które wyłącznie sportowe gale dostarczają im największych emocji i oglądają je najczęściej.

Każdy Internauta mógł oddać tylko jeden głos na organizację z tej listy: KSW, GROMDA, FEN, Babilon MMA, Strife Tube, Silesian MMA, KnockOut Boxing Night, MB Promotions, Tymex Boxing Night, Strike King.

GROMDA najlepsza w Polsce

Wydawać się mogło, że KSW jako największa federacja w Polsce zdeklasuje konkurencję, jednak tak się nie stało. Znaczną przewagą zwyciężyła GROMDA, która zebrała aż 56 procent wszystkich głosów!

Fani nie tylko wybrali federację Mariusza Grabowskiego, ale również wyjaśnili, dlaczego podjęli właśnie taką decyzję. Zdaniem kibiców GROMDA ma najlepszą oprawę i klimat, a pomiędzy zawodnikami jest zawsze duży szacunek.

Natomiast jeśli chodzi o same walki, mały ring 4x4m sprawia, że zawodnicy toczą wyniszczające boje, które często kończą się ciężkimi nokautami. Zdaniem fanów, to właśnie takie pojedynki są najbardziej emocjonujące.

Poniżej znajdziesz wyniki ankiety, w której GROMDA zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając o ponad tysiąc głosów KSW. Daleko w tyle znalazły się pozostałe organizacje.

Gale, której polskiej organizacji oglądasz najczęściej?

  • GROMDA (56%, 3 264 Votes)
  • KSW (38%, 2 199 Votes)
  • FEN (2%, 112 Votes)
  • KnockOut Boxing Night (1%, 84 Votes)
  • Babilon MMA (1%, 68 Votes)
  • Tymex Boxing Night (1%, 62 Votes)
  • MB Promotions (0%, 21 Votes)
  • Strife Tube (0%, 17 Votes)
Wszystkie głosy: 5 827
Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
1
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Famme
Famme
1 miesiąc temu

A gdzie Fame

Adam
Adam
Reply to  Famme
1 miesiąc temu

Federacje sportowa a nie free fright