Wtorek, 16 Lipca, 2024

KSW zaoferowało najwięcej! Parnasse o szczegółach przedłużenia kontraktu

Fot. KSW
Opublikowane 10 czerwca 2024, 09:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas ostatniej gali KSW oficjalnie ogłosiło, że podwójny mistrz Salahdine Parnasse pozostaje w organizacji. Francuz zdecydował się przedłużyć kontrakt.

26-latek to totalny dominator i niektórych rywali będzie musiał pokonać już po raz drugi, gdyż zapowiedział, iż chce bronić dwóch pasów, a także ponownie zawalczyć o trzeci. Dla wielu fanów jest to mocno rozczarowujące, gdyż liczyli na to, że zobaczą go w walkach z najlepszymi.

W rozmowie z dziennikarzami po KSW 95 wyjaśnił jednak, że o pozostaniu zadecydowała nie tylko atrakcyjna gaża, ale również bezpieczeństwo, jakie zapewnia mu organizacja. Podkreślił, iż może zadbać o swoją rodzinę i jednocześnie stale się rozwijając, nie musząc martwić finansami.

– Szczegóły kontraktu nie są do końca doprecyzowane. Na tym etapie jestem pewien, że zostaję. Ilość walk nie jest jeszcze ustalona, ale na pewno zostaję na dłużej. Pieniądze są bardzo ważnym czynnikiem, ale nie można patrzeć tylko na pojedyncze stawki. Ja patrzę na to też w taki sposób, że KSW bardzo długo płaci mi bardzo dużo i to daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa, zabezpieczenia, które pozwala mi się rozwijać.

– Mogę na spokojnie wszystko sobie układać, więc ostatecznie ta długoterminowa propozycja od KSW pozwala mi stwierdzić, że pieniądze są bardzo dobre, przekonujące, ale to nie był najważniejszy czynnik. Brałem pod uwagę wiele aspektów.

Mimo wszystko przyznał, że to właśnie KSW zaoferowało mu ze wszystkich organizacji najwięcej. Nie jest to jednak dużym zaskoczeniem, gdyż transfer takiego zawodnika byłby ogromną stratą.

Oferta KSW była najbardziej atrakcyjna, ale nie ukrywam, że mój management zdradził mi, że to byłby bardzo twarde negocjacje i długo trwały, ale ja się cieszę, że zostaję w KSW.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO