Wtorek, 16 Lipca, 2024

Książulo vs Chajzer na FAME 22? Youtuberowi zaproponowano 1,5 mln złotych!

Opublikowane 11 czerwca 2024, 11:41
przez Przemek Krautz
1
8
Brak komentarzy

“Książulo” w końcu zdecyduje się na walkę we freak fightach? Ma konkretnego rywala oraz może zarobić gigantyczne pieniądze.

Popularny Youtuber już jakiś czas temu zdradził, że otrzymał naprawdę atrakcyjną ofertę, ale na razie nie ciągnie go do pojedynków w klatce. Teraz jednak temat freak fightów powrócił za sprawą konfliktu z Filipem Chajzerem, synem jednego z najpopularniejszych polskich prezenterów.

“Książulo” w kwietniu przetestował kebab Kreuzberg, który należy do Chajzera. Część produktów mu smakowała, pozostałe mniej, ale przede wszystkim skrytykował właściciela lokalu i pracowników za to, że faworyzują oni influencerów, dając większe porcje niż pozostałym klientom. W ten sposób oczywiście chcieli zyskać ich przychylność, co finalnie może przełożyć się na reklamę i zainteresowanie ze strony fanów internetowych person.

– Recenzja jest tak samo do du**, jak sam jej autor – tak na krytykę odpowiedział Chajzer, który później przeprosił.

Jak ujawnił “Nitro”, taki komentarz był próbą wywołania konfliktu i zapewnienia sobie miejsca w jednej z freakowych gal. Natomiast “Książulo” niedługo później przekazał, iż zaproponowano mu 1,5 miliona złotych za walkę!

Teraz Chajzer w rozmowie z Przeglądem Sportowym potwierdził, że prowadzone są rozmowy w sprawie takiego zestawienia. Nie ukrywa, że chciałby zawalczyć, aby móc spłacić kredyt, jaki zaciągnął na mieszkanie w Hiszpanii.

– Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs “Książulo” to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w “Tańcu z Gwiazdami”. Nic nie wiedziałem o tańcu, a bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie.

– Bardzo bym się cieszył, gdyby “Książulo” przyjął tę propozycję, bo dla obu nas byłoby to rozpoczęcie “od zera” we freak fightach, ale tak naprawdę dla mnie to nie byłaby walka z przeciwnikiem, a trochę walka o nowe życie. Musicie wiedzieć, że stawki są… spore. W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii, w której będę teraz mieszkać i to jest świetna motywacja. Mam nawet hasło walki miłośników kebaba po obu stronach barykady, nie obrzucaj mięsem w internecie, wybierz sport!

Jak przekazał Kanał Sportowy, Chajzer ma zawalczyć na gali FAME 22, które odbędzie się na PGE Narodowym. Wygląda więc na to, że trwa szukanie dla niego odpowiedniego rywala.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO