Wtorek, 16 Lipca, 2024

Parobiec wbija szpilkę w Pudziana! “Równie dobrze mógłbyś wyzwać Jasia Kapelę”

Fot. GROMDA/KSW/YouTube
Opublikowane 11 czerwca 2024, 14:07
przez Przemek Krautz
14
1
Brak komentarzy

Łukasz Parobiec od dłuższego czasu próbuje przekonać Mariusza Pudzianowskiego do walki. Nie przepuścił okazji i wbił mu szpilkę, gdy pojawiły się doniesienia o kolejnym rywalu.

“Goat” to były zawodnik MMA, który aktualnie bije się na gołe pięści w GROMDZIE. Nie ukrywa jednak, że chętnie wróciłby do klatki na walkę z byłym strongmanem. Panowie są w podobnym wieku i na podobnym etapie kariery, więc takie zestawienie ma sens.

Wygląda jednak na to, że Pudzianowski jest zainteresowany bardziej medialnymi rywalami. Gdy Eddie Hall kilka dni temu rzucił mu wyzwanie, natychmiast odpowiedział, zgadzając się na pojedynek w MMA.

Potencjalne starcie skrytykował Parobiec, który zwrócił uwagę na to, że Brytyjczyk nigdy nie walczył w MMA, a Pudzianowski ma już 15-letnie doświadczenie. “Goat” stwierdził, że równie dobrze “Dominator” mógłby wyjść do klatki z… Jasiem Kapelą.

– Eddie Hall nigdy nie walczył w MMA równie dobrze mógłbyś wyzwać do walki Jasia Kapele. GOAT czeka, podejmij rękawice – napisał w komentarzu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
14
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO