Wtorek, 16 Lipca, 2024

Legia Warszawa znalazła następcę Bartosza Slisza. Za chwilę testy medyczne

claude-goncalves-legia
fot. Kilka słów o Legii
Opublikowane 12 czerwca 2024, 11:04
przez Mateusz Adamek
6
0
Brak komentarzy

Jacek Zieliński do spółki z Goncalo Feio doszli chyba do wniosku, że bez konkretnych wzmocnień walka o mistrzostwo Polski będzie absolutnie niemożliwa. Lada chwila do ekipy z Łazienkowskiej powinien więc dołączyć Claude Gonçalves. Testy medyczne Portugalczyka mają odbyć się w przeciągu kilku najbliższych dni.

Bartosz Slisz 2.0

Wychowanek RKP Rybnik podczas pobytu w szeregach warszawskiej Legii był graczem nieocenionym. Dzięki jego obecności druga linia Wojskowych była formacją wyjątkowo solidną. Oferta ze strony Atlanty United była jednak ofertą nie do odrzucenia.

Przynajmniej od kilku miesięcy w stolicy mocno głowiono się więc nad tym, kto ma zastąpić Slisza jako pomocnika o sporych walorach zarówno w grze do przodu, jak i w fazie obronnej. Wybór padł na Claude Gonçalves.

Dyrektor sportowy 15-krotnych mistrzów kraju Jacek Zieliński obserwował poczynania Portugalczyka urodzonego we Francji już od stosunkowo długiego czasu. Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to do końca bieżącego tygodnia Gonçalves powinien pojawić się w Warszawie, by przejść tu testy medyczne.

Podczas minionej kampanii rozgrywkowej 30-latek zanotował 49 meczów w barwach Łudogorca Razgrad. Zdobył w nich dwa gole oraz dołożył do tego cztery asysty.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments