Wtorek, 16 Lipca, 2024

Hall zawalczy z Pudzianowskim w KSW? Lewandowski o potencjalnym starciu

Fot. Facebook/KSW
Opublikowane 14 czerwca 2024, 18:15
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Czy Mariusz Pudzianowski może zmierzyć się z Eddiem Hallem? Głos na ten temat zabrał szef KSW, Martin Lewandowski.

Sporo w ostatnim czasie mówi się o kolejnym rywalu Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman po serii pięciu zwycięstw przez nokauty zaliczył dwie porażki z rzędu. Najpierw błyskawicznie pokonał go Mamed Khalidov, a następnie po serii własnych błędów został znokautowany przez Artura Szpilkę.

Od czerwca ubiegłego roku “Pudzian” nie zawitał jeszcze z powrotem do okrągłej klatki. W ostatnim czasie wyzwania rzucali mu Marcin Różalski i Łukasz Parobiec. Na pomysł zestawienia byłego strongmana ze znanym jako “GOAT” z GROMDY bijokiem pozytywnie zareagował Wojsław Rysiewski.

Szef KSW o pomyśle walki Hall vs. Pudzianowski

Niespodziewanie do gry o walkę z Mariuszem Pudzianowski wkroczył Eddie Hall. Brytyjczyk podobnie jak Polak przez lata dominował światowe zawody strongman, a ostatnio zadebiutował na gali World Freak Fight League przeciwko braciom Neffati.

“Pudzian” szybko przystał na propozycję rzuconą przez Halla. O to potencjalne zestawienie Artur Mazur zapytał Martina Lewandowskiego w ostatnim wywiadzie.

Miałem okazję rozmawiać z Hallem jakiś czas temu, jak on dopiero myślał o tym, że może coś by w MMA porobił, jeszcze za czasów kiedy u nas freak fighty były szanowane. I tyle i się zakończyła moja korespondencja z nim – powiedział szef KSW w Klatka po klatce.

Teraz jakby temat odżył. Trzeba się zwrócić do Eddiego i zapytać: “What’s up, man?”, czy to był żart, czy rzeczywiście masz coś na myśli wyzywając “Pudziana”, czy po prostu robisz sobie dobry PR? Więc nie wiem, nie gadałem jeszcze – dodał Lewandowski.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO