Czwartek, 18 Lipca, 2024

Michael Venom Page chce walczyć z byłym mistrzem UFC!

michael venom page chce walczyć z byłym mistrzem ufc
fot. MVP
Opublikowane 18 czerwca 2024, 10:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Michael Page ma już zakontraktowaną walkę z Ianem Garrym. Venom wybiegł jednak w przyszłość i wskazał wielkie nazwisko, z którym chce zawalczyć.

Michael Page (22-2) zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest najmłodszy i jeśli chce osiągnąć wielki sukces w organizacji UFC to musi zrobić to szybko. Anglik, który przez lata był topowym pretendentem organizacji Bellator ma na koncie jedną wygraną w najlepszej lidze MMA na świecie.

Page w debiucie w octagonie pokonał Kevina Hollanda na UFC 299. Teraz “Venom” ma zakontraktowaną walkę z niepokonanym Ianem Machado Garrym. Jak się jednak okazuje doświadczony Anglik mocno wierzy w siebie i wyznaczył sobie krótką ścieżkę do mistrzowskiego pasa.

Michael Venom Page domaga się walki z Kamaru Usmanem, byłym mistrzem organizacji UFC który jest notowany na 1. miejscu rankingu kategorii półśredniej.

– Najpierw skończę Iana, a potem może poproszę o Usmana. Trzeba dostać dużą walkę. On jest numerem jeden w rankingu. Nie ma sensu tracić czasu. Trzeba skakać wysoko. Jeśli Usman będzie chciał, to możemy walczyć. Po wygranej z nim nie będzie wątpliwości, że zasługuję na walkę o pas.

Kto wygrałby walkę Page vs Usman?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO