Czwartek, 18 Lipca, 2024

Szef UFC o odwołaniu McGregor vs Chandler i wyborze zastępcy Chimaeva

szef ufc o odwołaniu walki mcgregor vs chandler
fot. Dana W
Opublikowane 18 czerwca 2024, 10:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef UFC skomentował odwołanie walki Conor McGregor vs Michael Chandler. Dana White wypowiedział się także na temat wyboru zawodnika, który zastąpił Khamzata Chimaeva.

Ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych w biurze organizacji UFC. Posypało się wiele rozpisek, w tym dwie walki wieczoru na najbliższych dużych galach. Dana White, szef organizacji UFC skomentował odwołanie pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. White przyznał, że teraz nie zamierza już mówić nic na temat ewentualnego powrotu Irlandczyka dopóki ten nie będzie w pełni zdrowy.

– Taki to jest biznes. Tak to wygląda. Od tego momentu nie będę mówił o powrocie Conora dopóki nie będzie zdrowy i nie będzie u niego wszystko w porządku. Potem zobaczymy jak to będzie wyglądać i zrobimy to co należy.

Szef UFC poruszył także temat zastępstwa za chorego Khamzata Chimaeva. Zdaniem Dany White’a, Ikram Aliskerov jest świetnym zastępstwem ponieważ przegrał tylko raz w karierze. White podkreślił, że wszyscy inni zawodnicy odmówili.

– Mieliśmy tylko kilka dni do UFC w Arabii i znaleźliśmy zastępstwo w postaci Ikrama Aliskerova, 15-1, jest muzułmaninem i przegrał tylko z Khamzatem Chimaevem, każdy w dywizji odmawiał i tylko on zgodził się na walkę z Robertem Whittakerem. Jestem bardzo zadowolony z jakości tej walki.

Walkę Whittaker vs Aliskerov możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

Robert Whittaker
VS
Ikram Aliskerov
1 1.65
2 2.25

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO