Czwartek, 18 Lipca, 2024

Covington atakuje Stricklanda: “Jest hipokrytą! Kim on jest żeby tak gadać?”

covington zaatakował stricklanda
fot. UFC YT
Opublikowane 19 czerwca 2024, 09:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Colby Covington zaatakował Seana Stricklanda i stwierdził, że jego rodak jest hipokrytą. Były pretendent do pasa UFC wypomniał Stricklandowi wielkie zarobki.

W ostatnich tygodniach Sean Strickland wielokrotnie wspominał o tym, że zawodnicy dołączający do organizacji UFC mają bardzo niskie zarobki. Były mistrz kategorii średniej chciał się wstawić za mniej doświadczonymi fighterami.

Strickland zarobił już jednak wielkie kwoty za swoje ostatnie pojedynki, na co uwagę zwrócił mu Colby Covington. Wielokrotny pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej uznał, że Strickland jest hipokrytą. Chaos zaatakował słownie Stricklanda:

– Sean zmienił swoje życie więc krytykując wypłaty w UFC jest hipokrytą. Żyje teraz w ładnym domu, ma świetne auta, pieniądze na koncie. Kim on jest, żeby tak gadać? Jest hipokrytą, wypowiada się o zawodnikach, którzy zaczynają w UFC, którzy zarabiają 10/10 tysięcy dolarów. Tak jest na początku. Porozmawiajmy o tym ile on teraz dostaje. Gwarantowane 500 tysięcy do 1.5 miliona dolarów.

Zdaniem Colby’ego zawodnicy, którzy dopiero dołączyli do organizacji UFC nie zasługują na wysokie pensje. Jakby tego mało Covington uważa także, że nie powinni oni mieć zapewnionej opieki zdrowotnej przez najlepszą ligę MMA na świecie.

– Nowi zawodnicy nie robią nic dla organizacji, nie rozwijają ich biznesu. Czemu więc mieliby zasługiwać na większe wypłaty? Jeśli przegrasz dwie walki na pierwszym kontrakcie, nic nie wygrasz to czemu miałbyś zasługiwać na wielkie wynagrodzenie czy opiekę zdrowotną?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO