Wtorek, 16 Lipca, 2024

FAME 22: Ojciec Bandury zadebiutuje na PGE Narodowym!

Fot. Facebook/FAME
Opublikowane 20 czerwca 2024, 14:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Debiuty we freak fightach potrafią zaskakiwać, nie inaczej jest w tym wypadku. Podczas gali FAME 22, która odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym, po raz pierwszy do oktagonu wejdzie Maciej „Kieras” Bandurski, ojciec i trener uwielbianego w świecie internetu Patryka „Bandury” Bandurskiego.

Zmiana ról

Pomimo że popularny Kieras jeszcze nigdy nie wszedł do oktagonu FAME, to zgromadził w świecie freak fightów wielu fanów. Maciej Bandurski przygotowywał syna do trzech walk. Bandura pokonał Alana „Alanika” Kwiecińskiego, Piotra „Szeliego” Szeligę oraz po emocjonującym pojedynku przegrał z legendarnym Tomaszem „Góralem” Adamkiem. Za każdym razem syna z narożnika wspierał Kieras, lecz teraz role się odwrócą.

Świetny rekord

Kieras nie jest jedynie trenerem swojego syna, ale również innych członków Bungee. Do dwóch walk przygotowywał Dawida „Dzinolda” Rzeźnika, a do jednej Wiktora „Wronka” Wronkę, Łukasza „Tuszola” Tuszyńskiego oraz Dominika „Kalesona” Cybulskiego. Można zatem powiedzieć, że do walki Bandury z Tomaszem Adamkiem podopieczni Macieja Bandurskiego byli niepokonani. Aktualnie Kieras w roli trenera ma rekord 7-1.

Debiut

Fani freak fightów doskonale znają warsztat trenerski Kierasa, lecz pytanie jak poradzi sobie w oktagonie. Już samo ogłoszenie taty Bandury budzi spore emocje, które FAME stara się budować stopniowo, dlatego rywala debiutanta poznamy wkrótce.

Sprzedaż biletów

Długo wyczekiwana gala FAME 22 na PGE Narodowym cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wejściówki na największy stadion w Polsce rozchodzą się w zawrotnym tempie. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO