Wtorek, 16 Lipca, 2024

Scarface szczerze o konflikcie z Jokerem! Dojdzie do walki w GROMDZIE?

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 23 czerwca 2024, 09:38
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

Sebastian “Scarface” Skiermański odpowiedział na ostatnią wypowiedź Jakuba “Jokera” Szmajdy. Może dojść do ich pojedynku w ringu.

Zawodnicy GROMDY niejednokrotnie powtarzają, że choć okładają się na gołe pięści i jeden z nich musi skończyć jako przegrany, to po walce oddają sobie szacunek. Tak jest w zdecydowanej większości przypadków, choć zdarzają się wyjątki.

Prywatny konflikt mają np. Jakub Szmajda i Sebastian Skiermański. Popularny „Scarface” to jedna z twarzy GROMDY i ulubieniec kibiców. Natomiast „Joker” powoli wdrapuje się po szczeblach rankingu i zmierza na sam szczyt.

Ten drugi w rozmowie z FANSPORTU TV wspomniał o tym, że pomiędzy nim i “Scarfacem” jest sporo złej krwi, mimo iż w przeszłości mieli bardzo dobre relacje. Całą jego wypowiedź znajdziesz poniżej:

Scarface odpowiedział Jokerowi!

GROMDA zamieściła kawałek wywiadu Fansportu TV na swoich social mediach, co oczywiście wywołało falę oznaczeń Skiermańskiego. Bijok z wąsem odpowiedział kibicom zbiorczo na Instagramie:

Widzę jakieś oznaczenia, pewnie wszyscy oczekują na huczną odpowiedź, ale was rozczaruję bo to nie są freaki. Nie no, generalnie to myślałem, że idziemy rankingowo dalej i patrzymy przed siebie. No, ale mogę się mylić. Zła ocenia sytuacji w gestii człowieka.

“Scarface” przyznał, że nie chciał walki z “Jokerem” właśnie ze względu na wspólną przeszłość. Zaznaczył jednak, że nie ucieknie przed wyzwaniem, jeśli ich drogi się skrzyżują:

– Dużo prawdy jest w tym filmiku, w tym urywku który dodaje GROMDA. Tak, bo ja tej walki nigdy nie chciałem. Właśnie ze względu na stare czasy. No, ale jak to się mówi: przyjdzie czas, będzie rada. Ja nigdy nie uciekałem. I uciekać nie mam zamiaru dalej. Idę dalej swoim tempem, swoją drogą. Kogo drogi, kiedy się skrzyżują, wtedy się skrzyżują.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments