
Włoszka odmówiła walki z mężczyzną! Z Igrzysk Olimpijskich zrobili cyrk! [WIDEO]

przez Przemek Krautz
Międzynarodowy Komitet Olimpijski powinien wstydzić się absurdów na tegorocznych Igrzyskach w Paryżu. Kobieta po pierwszym ciosie od mężczyzny postanowiła poddać walkę.
Ostatnio pisaliśmy o Imane Khelif, czyli zawodniku, który udaje zawodniczkę. W ubiegłym roku na mistrzostwach świata w New Delhi nie został on dopuszczony do finałowego starcia, gdyż w jego organizmie wykryto zbyt wysoki poziom testosteronu. Co więcej, szef IBA przekazał, że nie przeszedł on identyfikacji płci, gdyż ma chromosomy XY, a podaje się za kobietę.
Skandal na Igrzyskach Olimpijskich
Międzynarodowy Komitet Olimpijski zerwał jednak współpracę z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Boksu (IBA) i dopuścił Khelif oraz inną “zawodniczkę” Lin Yu-Ting do Igrzysk w Paryżu, co jest totalnym skandalem.
Khelif dzisiaj w 1/8 finału zmierzył się z Angelą Carini. Włoszka po przyjęciu pierwszego ciosu zrezygnowała z walki, a po ogłoszeniu werdyktu zalała się łzami. Nie podała także ręki rywalowi. Trener Carini po starciu zdradził, że prawdopodobnie doszło do urazu nosa i nie wie, czy nie jest złamany.
To czas, żeby Khelif zmienił profesję, jeśli nie radzi sobie w starciu z mężczyznami, zamiast świętować wygrywanie z kobietami. Natomiast organizatorzy powinni wstydzić się tego, że dopuszczają do nieuczciwych walk na największej sportowej imprezie na świecie.
Carini samym wyjściem do ringu w przeciwieństwie do rywala pokazała jedynie te przysłowiowe “jaja”. Miejmy nadzieję, że na kolejnych Igrzyskach będzie miała możliwość walki fair play, o ile w ogóle ponownie będzie chciała brać udział w takim cyrku.
Today, Angela Carini had her Olympics dreams shattered by Imane Khelif, a male boxer.
— Hazel Appleyard (@HazelAppleyard_) August 1, 2024
It is suspected that he BROKE HER NOSE.
Don’t let this pass quietly. MEN SHOULD NOT BE ALLOWED TO BEAT WOMEN FOR SPORT.
SAVE WOMEN’S SPORTS. pic.twitter.com/i5GMdgWrwb
Algeria‘s biological man Imane Khelif has beat Italy’s Angela Carini after only 45 sec in 66 kg boxing preliminaries at the #Olympics.
— Velina Tchakarova (@vtchakarova) August 1, 2024
What a disgrace!
What about the rights of biological female athletes?
Where are all the feminists when you need them?pic.twitter.com/KOV9rLKZ2K
Lewactwo to rak. W każdej postaci prowadzi do upadku.
Chory świat i mężczyźni którzy nic nie osiągną w męskich sportach nagle czują się kobietami i startują jako kobiety. Bez ambicji i bez honoru. Żadna z dziewczyn nie powinna stawać do nierównej walki. Niech mają złote medale bez walki i bez zawodów. Wtedy samo to upadnie. Dziewczyny nie dajcie się manipulować oszołomom i zwyrodnialcom. Jesteście wielkie, a z nieuczciwością nie wygracie. Skandal na cały świat !