
Mariusz Stępiński na wylocie z Omonii! Jest szansa na wielki powrót do Polski

przez Mateusz Adamek
Szykuje nam się duży hit transferowy z udziałem czterokrotnego reprezentanta Polski. Mariusz Stępiński jest podobno na wylocie z Omonii Nikozja. Jego usługami mocno interesuje się parę klubów z PKO Ekstraklasy. Przenosiny możliwe są już zimą.
Pomimo bardzo dobrej formy Mariusz Stępiński wypadł jakiś czas temu ze składu Omonii Nikozja. Za tą decyzją nie stały raczej względy sportowe. Polak podpadł klubowym włodarzom w jednym z wywiadów, kiedy to bardzo krytycznie odniósł się do oprawy zaprezentowanej przez cypryjskich fanów. Przypomnijmy, iż jednym z jej elementów był transparent, na którym widniał napis o treści “Armia Czerwona wyzwoliła Warszawę”.
Sprawdź kurs w Superbet

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 29-latek jest już jedną nogą poza klubem. Jego trudną sytuację bardzo uważnie monitorują przedstawiciele kilku klubów z PKO Ekstraklasy. Zdaniem redaktora portalu “Goal.pl” Piotra Koźmińskiego transfer bądź też wypożyczenie wychowanka Piasta Błaszki rozważają m.in. Lech Poznań, Raków Częstochowa oraz Motor Lublin.
Szczególnie ewentualne przenosiny do ostatniej z wymienionych ekip byłyby sporą sensacją. Prezes i jednocześnie właściciel Motoru pan Zbigniew Jakubas zapowiadał jednak, że lublinianie będą aktywni podczas zimowego okienka transferowego. Podobny ruch byłby tego wzorowym potwierdzeniem.