
Lepiej późno niż wcale. Lech Poznań pozyskuje nowego napastnika

przez Mateusz Adamek
Modlitwy kibiców Kolejorza zostały wreszcie wysłuchane. W drodze na testy medyczne przed finalizacją wypożyczenia do Lecha jest Mario Gonzalez. 28-latek zakotwiczy w Poznaniu do końca bieżącego sezonu.
Mario Gonzalez wypożyczony do Lecha Poznań
Podopieczni Nielsa Frederiksena pomimo niespodziewanego potknięcia z Lechią Gdańsk w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy zdołali utrzymać pozycję lidera stawki. Nie da się ukryć, że zdecydowanie największym mankamentem ekipy ze stolicy województwa wielkopolskiego jest kiepska skuteczność pod polem karnym rywali, a konkretniej brak klasowego zmiennika dla Mikaela Ishaka. Być może ulegnie to za moment zmianie.
Portal “Meczyki.pl” donosi, że w Poznaniu pojawi się za chwilę nowy napastnik. Graczem ośmiokrotnych mistrzów Polski zostanie Mario Gonzalez. Hiszpan przeniesie się na Bułgarską w ramach wypożyczenia do końca trwającej kampanii. W umowie pomiędzy Lechem a Los Angeles FC tj. aktualnym pracodawcą Gonzaleza nie znalazła się opcja wykupu.
Sprawdź kurs w Superbet

Przez parę ostatnich miesięcy 28-latek przywdziewał barwy Famalicao. W portugalskim klubie rozegrał 18 spotkań. Udało mu się w nich zdobyć dwie bramki i dorzucić do tego także dwie asysty. Hiszpański atakujący ma być do dyspozycji szkoleniowca Lechitów już podczas piątkowego starcia ligowego z Rakowem Częstochowa.