Sobota, 15 Sierpnia, 2026

Typowanie UFC 314. Ponad 700 PLN do zgarnięcia!

Fot. Youtube
Opublikowane 12 kwietnia 2025, 12:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Zapraszamy na typowanie gali UFC 314: Volkanovski vs. Lopes. Wydarzenie z udziałem Michała Oleksiejczuka odbędzie się już najbliższej nocy.

Największa organizacja MMA na świecie powraca do Kaseya Center w Miami. Ostatnia gala w tym miejscu miała miejsce ponad 12 miesięcy temu i wzięło w niej udział dwóch Polaków. Mateusz Gamrot wypunktował byłego mistrza Rafaela dos Anjosa, zaś Michał Oleksiejczuk został poddany w zaledwie 61 sekund przez Michela Pereirę.

Popularny „Husarz” powraca, by po obozie spędzonym w nowym klubie odkupić swoje winy z tamtej walki. Podczas UFC 314 reprezentujący team Figthing Nerds Oleksiejczuk spotka się z Sedriquesem Dumasem.

Sprawdź kurs w Superbet

Do 255 PLN zł bonusu we freebetach na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

UFC 314: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Wszystkie pojedynki UFC 314 obstawicie i obejrzycie całkowicie za darmo u bukmachera Superbet. Na start zgarniecie bonusy, których łączna wartość może sięgnąć aż 3755 PLN.

Poniżej najważniejsze kursy na galę UFC 314. Pełna lista typów, kursów i zakładów bukmacherskich dostępna POD TYM LINKIEM.

TYPKURSYBUKMACHER
Alexander Volkanovski – Diego Lopes1.71 – 2.15Superbet
Paddy Pimblett – Michael Chandler1.66 – 2.22Superbet
Sedriques Dumas – Michał Oleksiejczuk2.77 – 1.45Superbet

UFC 314: Co obstawiać? Typowanie

Michał Oleksiejczuk vs. Sedriques Dumas

Nie ma żadnych wątpliwości, że to Michał Oleksiejczuk jest faworytem tego starcia. Polak ma za sobą fatalny rok zakończony trzema przegranymi z rzędu. Nie można jednak zapomnieć, że „Husarz” pojedynki z niepokonanym wówczas Magomedovem, czy Kevinem Hollandem brał na ostatnią chwilę.

Tym razem ma za sobą pełen obóz, który spędził w brazylijskim klubie Fighting Nerds. Oleksiejczuk bardzo sobie chwalił treningi pod okiem między innymi byłego rywala, Caio Borralho. Michał imponował też trenerom, którzy ułożyli zapewne taką taktykę, która wyciągnie z niego to, co najlepsze.

Sedriques Dumas to rywal niemal idealnie skrojony pod Oleksiejczuka. Amerykanin nie wyróżnia się w żadnej płaszczyźnie, ale jest przede wszystkim stójkowiczem. „Husarz” poszuka swoich słynnych bokserskich kombinacji, a jedną z nich niemalże na pewno zakończy walkę przed czasem.

Nasz typ: Michał Oleksiejczuk wygra walkę przez KO/TKO/DQ – kurs 2.80 [OBSTAWIAM].

Kto wygra walkę Oleksiejczuk vs Dumas?

Loading ... Loading ...

Paddy Pimblett vs. Michael Chandler

Co-main event UFC 314 to starcie spod znaku „zmiany warty”. Paddy Pimblett otrzymał wysoko notowanego medialnie rywala, jakim jest Michael Chandler. Były mistrz Bellatora nie radzi sobie najlepiej w oktagonie. Ostatni raz do klatki wszedł w listopadzie, kiedy to po kilkunastomiesięcznej przerwie przegrał z Charlesem Oliveirą.

„The Baddy” odgrażał się, że podda „Żelaznego”. Ta sztuka nie udała się Brazylijczykowi, który wszak ze swojego BJJ słynie. Brytyjczyk może ustrzelić Chandlera jakimś mocnym ciosem. Fani UFC nieraz widzieli już Amerykanina tańczącego na nogach, przy czym ten pokazał też, że potrafi sporo ustać.

Patrząc na kurs wygranej Pimbletta przed czasem (kurs 1.82 – Pimblett wygra walkę przez KO/TKO/Sub/DQ) oraz samą wygraną, zdecydowanie bezpieczniejszą jest druga z opcji.

Nasz typ: Paddy Pmblett wygra walkę – kurs 1.66 [OBSTAWIAM].

Alexander Volkanovski vs. Diego Lopes

Kolejny międzypokoleniowy pojedynek tej rozpiski, który zarazem jest walką wieczoru UFC 314. Diego Lopes błyskawicznie pokonał kolejne szczebelki rankingu dywizji piórkowej po przegranej przez decyzję w debiucie. Wtedy też zapadł w pamięci kibiców – walkę z groźnym Evloevem przyjął na ostatnią chwilę i wytrzymał z nim pełen dystans.

Brazylijczyk od tamtej pory zwyciężał pięciokrotnie, dzięki czemu wyprzedził Rosjanina w drabince. Podczas UFC 314 o wakujący pas zawalczy z Alexandrem Volkanovskim, któremu marzy się powrót na tron na końcówkę kariery.

„The Great” zdaje się być zawodnikiem bardziej kompletnym od Diego Lopesa. Australijczyk w dywizji piórkowej przegrał jedynie z Ilią Topurią, do którego Brazylijczykowi jest jednak daleko. Volkanovski świetnie za to radził sobie z Maxem Hollowayem, czy Brianem Ortegą, toteż starcie z Lopesem również nie jest mu straszne… Choć sensacyjnego nokautu wykluczyć wcale nie można.

Nasz typ: Alexander Volkanovski wygra walkę – kurs 1.71 [OBSTAWIAM].

UFC 314: Kupon

Poniżej znajdziecie naszą propozycję kuponu na UFC 314. Kombinacji zakładów bukmacherskich jest multum, a pełną listę znajdziecie na stronie i w aplikacji bukmachera Superbet.

Przypominamy, że na nowych graczy czekają kapitalne bonusy, których łączna wartość sięgnąć może nawet 3755 PLN. Przede wszystkim jednak w aplikacji i na stronie bukmachera możecie obejrzeć całą galę UFC 314 za darmo.

Obstawiając poniższy kupon z wykorzystaniem Super Boostu na walkę Michała Olekjsiejczuka możecie wygrać ponad 700 PLN.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze na youtube