Chacia vs Scarface na GROMDA 22. Zobacz SOLÓWKĘ z udziałem bohaterów superfightu [WIDEO]
przez Jakub Hryniewicz
Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 22, podczas której kibice zobaczą mocno wyczekiwany superfight Patryk Chacia vs Sebastian „Scarface” Skiermański.
Fani walk na gołe pięści mogą szykować się na solidną dawkę emocji. GROMDA 22: Uliczne Igrzyska zapowiada się jako kolejna brutalna noc z nokautami i bezkompromisową walką do ostatniego tchu. W oktagonie tej organizacji zasada jest prosta – wchodzi dwóch, a zwycięzca może być tylko jeden. Potem przychodzi czas na podanie ręki i okazanie szacunku rywalowi.
Transmisja gali będzie dostępna w systemie PPV na platformie GROMDA.tv, a limitowaną pulę biletów można kupić poprzez eBilet.pl.
Sprawdź kurs w Superbet
Chacia kontra Scarface – hitowy superfight na GROMDA 22
Kibice GROMDY znów dostaną to, co lubią najbardziej – masę ciężkich ciosów i nokautów. Jednym z największych wydarzeń piątkowej gali będzie pojedynek dwóch doświadczonych wojowników: Patryka Chaci i Sebastiana „Scarface’a” Skiermańskiego.
Organizacja już teraz podkręca atmosferę przed starciem. Na kanale YouTube GROMDY pojawiła się blisko 30-minutowa „Solówka”, w której obaj bohaterowie odsłaniają kulisy swojej drogi i przygotowań. Dzięki temu fani mogą lepiej poznać ich charakter i nastawienie przed starciem, które elektryzuje środowisko.
GROMDA to nie siorbacze kożuchów czy banda miękkich ananasków. Bez fraj*rskich akcji. Jeden na jednego. Bez wałków sędziowskich i robienia ludzi w ch*ja. Bez przywilejów i poklepywania po pleckach. Walki na gołe pięści i ostra jazda do końca.
Czas sprowadzić najtwardszych zakapiorów z najbardziej hardcorowych polskich dzielnic. Legendy osiedli, hardych uliczników i ekipę najlepszych chuliganów. Uliczne igrzyska niczym starożytne koloseum, leśne ustawki czy dzielnicowe solówy lat 90-tych.
Czas na powrót czarnej bestii KOFI KINGa, który już zaciera czarne łapki aby uwalić kolejnego polskiego bijoka. Afrykański imperator oraz KING KONG z brytyjskich wysp kontra charakterny i honorowy polski bijok o biało-czerwonym serduchu.
Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Elitarny klub dżentelmenów GROMDA. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach niepodrabialnych wojowników.
Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry!
Brutalne i krwawe starcia współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym sk*rwielem w tej grze. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia. GROMDA: Nie ma miękkiej gry.
Źródło: Informacja prasowa.