Sobota, 6 Grudnia, 2025

Misja niewykonalna dla Jake’a Paula? Znamy kursy na walkę z Anthonym Joshuą

Opublikowane 19 listopada 2025, 12:51
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Potwierdziły się doniesienia o kolejnym rywalu Jake’a Paula. Pięściarz-youtuber zmierzy się z byłym mistrzem świata w wadze ciężkiej, Anthonym Joshuą. Zgodnie z przewidywaniami eksperci nie dają mu żadnych szans w konfrontacji z Brytyjczykiem.

Popularny „The Problem Child” wciąż elektryzuje publikę tocząc bokserskie pojedynki. W ostatnim pokonał na pełnym dystansie samego Mike’a Tysona. Blisko 60-letni „Żelazny” miał paliwa zaledwie na kilka minut, ale jego powrót wygenerował ogromne zainteresowanie na całym świecie.

Po tym Jake Paul postawił na kolejne wyzwanie i padło na Gervontę Davisa. Starcie to napotkało niespodziewane problemy, a gala, na której miało się odbyć musiała zmienić lokalizację. Tak, czy owak, do walki nie doszło i nie dojdzie. Niepokonany w zawodowym ringu „Czołg” popadł w problemy z prawem.

„The Problem Child” spadł jednak z na cztery łapy. Rzuconej przez niego rękawicy nie chciał podjąć Francis Ngannou, ale w sieci pojawiły się sensacyjne doniesienia o walce z Anthonym Joshuą.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jake Paul vs. Anthony Joshua – Amerykanin skazywany na pożarcie

Ten pojedynek został oficjalnie potwierdzony. Podtytuł gali transmitowanej na Netfliksie – Dzień Sądu – został okrzyknięty co najmniej nietrafionym. Wygrana Jake’a Paula wydaje się bowiem graniczyć z cudem i tak też to widzą bukmacherzy.

TYPKURSYBUKMACHER
Jake Paul wygra walkę7.30SUPERBET
Anthony Joshua wygra walkę1.07SUPERBET

Ostatnich 5 pojedynków popularnego „AJ-a” to tylko jedna przegrana w walce o pas. Pamiętny nokaut zaserwował mu wtedy Daniel Dubois. Przed tym zaś Brytyjczyk zwyciężał przed czasem z Robertem Heleniusem, czy Otto Wallinem, a także błyskawicznie – i ciężko! – znokautował Francisa Ngannou.

Jake Paul nie ma czego szukać w ringu z Joshuą. Owszem, pokonywał rywali także stricte ze świata boksu i pokazał rozwój ringowych umiejętności. Jakikolwiek inny wynik starcia, niż przegrana z „AJ-em”, będzie wielką sensacją.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments