Niedziela, 12 Kwietnia, 2026

Roberto Soldić przejechałby się po mistrzu UFC? Menedżer Chorwata nie ma wątpliwości

Fot. YouTube
Opublikowane 4 marca 2026, 12:40
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Menedżer Roberto Soldcicia, Ivan Dijaković, zabrał głos na temat ewentualnego przejścia zawodnika do UFC.

Dijaković nie tylko widzi Chorwata w amerykańskiej organizacji, lecz także przekonany, że „RoboCop” mógłby zdetronizować samego mistrza wagi półśredniej.

Sprawdź kurs w SUPERBET – Transmisja UFC za darmo!

Darmowa transmisja wszystkich gal UFC! Do 255 PLN zł bonusu we freebetach dla nowych użytkowników! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Menedżer Roberto Soldicia pewny wygranej nad Islamem Makhachevem

Zdaniem Dijakovicia przejście Soldicia do UFC to tylko kwestia czasu, a jeśli do niego dojdzie, Chorwat od razu stanie się poważnym kandydatem do tytułu w wadze półśredniej. Co istotne, menedżer podkreślił, że „RoboCop” nie zamierzałby rywalizować w kategorii średniej.

– Znowu odezwą się „klawiaturowi wojownicy”, bo rzekomo świetnie znają ten sport, a ani razu nie uderzyli w worek. Jeśli „Robo” jutro przejdzie do UFC, będzie w 100% mistrzem. Jeśli „Robo” podpisze kontrakt z UFC, nie będzie walczył w kategorii średniej, tylko w wadze półśredniej.

Dijaković poszedł o krok dalej i wskazał potencjalne zestawienie z aktualnym czempionem dywizji do 77 kilogramów, który przez wielu uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników w historii MMA.

A teraz wyobraźcie sobie Robo przeciwko Islamowi. Ludzie ciągle mówią: Islam, Islam… Ja znowu mówię i gwarantuję — nie będzie pięciu rund, będzie skończenie przed czasem, w 100%. Postawiłbym na to wszystkie pieniądze. Takie samo przeczucie miałem, gdy Eskiev walczył z Croatą; takie samo miałbym, gdyby jutro walczyli Soldić i Makhachev. Wiem, że Robo w poszczególnych aspektach walki zgasi Islama.

Słowa menedżera są odważne, zwłaszcza biorąc pod uwagę dominację Makhacheva w ostatnich latach. Rosjanin zbudował swoją pozycję dzięki kompletnemu stylowi, łączącemu zapasy, kontrolę w parterze i coraz lepszą stójkę.

Dijaković jest jednak przekonany, że siła ciosu, presja i ofensywny styl Soldicia mogłyby okazać się kluczem do sensacyjnego rozstrzygnięcia przed czasem. Na razie to tylko spekulacje, ale ewentualny transfer „RoboCopa” do UFC bez wątpienia wywołałby ogromne emocje w wadze półśredniej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze na youtube