OKTAGON 86: Demolka w wykonaniu Niewiadomskiego! Poddał rywala w 1. rundzie
przez Jakub Hryniewicz
Niepokonany Natan Niewiadomski podczas OKTAGON 86 zmierzył się z Patrickiem Spirkiem.
Mający za sobą dwie zawodowe wygrane w MMA Natan Niewiadomski wychodził dziś do klatki napędzany dopingiem kibiców. Polak reprezentował Berserker’s Team, toteż ściągnął wielu fanów na szczecińską Enea Arenę.
Oponentem 26-latka był niemal dekadę starszy Patrick Spirk. Austriak ostatni pojedynek toczył w boksie i znokautował swojego rywala już w 1. rundzie. Walka z Niewiadomskim na OKTAGON 86 była jego pierwszą w MMA od 2. lat.
Sprawdź kurs w eFortuna.pl
OKTAGON 86: Niewiadomski vs Spirk – kto wygrał?
Niewiadomski ruszał agresywnie z ciosami na Austriaka, który pewniej mógł poczuć się w pierwszych sekundach. Świetny high kick Polaka! Postraszył Spirka, którego chwilę później z łatwością obalił. Spirk nieźle sweepnął Polaka, który za moment wrócił do pozycji z góry. Spirk skręcił się do żółwia, Niewiadomski wyłączył nogę rywala, wyrwał rękę i rąbnął kilkoma ciosami. Natan zanotował jeszcze znakomity rzut ze stójki, a w parterze ładował łokcie i ciosy. Austriak nie miał żadnych szans, a walkę zakończyło duszenie zza pleców w wykonaniu Polaka!
Wynik: Natan Niewiadomski wygrał przez poddanie w 1. rundzie.
Niewiadomski easy work, Spirka ukončil v 1.kole na RNC. Tohle byla povinnost pro poláka 🥱 #Oktagon86 pic.twitter.com/mkI9Vs1Jn0
— Pavel Trbušek (@PTrbusek) April 11, 2026
[…] Natan Niewiadomski – Patrick Spirk – Natan Niewiadomski wygrał przez poddanie w 1. rundzie. […]