Murański i Załęcki chcą walki 2 vs 2 w „hooligan style”! Muran zdradza szczegóły [WIDEO]
przez Jakub Hryniewicz
Jacek Murański zdradził podczas programu na żywo na kanale Fansportu TV, że rozmawiał z Denisem Załęckim na temat potencjalnej walki dwóch na dwóch. Kontrowersyjny pomysł miałby zostać zrealizowany po wygaśnięciu obecnego kontraktu „Bad Boya”.
Już 13 czerwca podczas gali Prime Show MMA 17 w Częstochowie dojdzie do hitowego rewanżu Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Lokalizacja wydarzenia z pewnością sprzyja „Cesarzowi polskich freak fightów”, jednak warto pamiętać, że poprzednie starcie obu panów zakończyło się zwycięstwem „starego Murana”.
Murański pojawił się ostatnio w studio Fansportu TV, gdzie nie zabrakło kolejnej konfrontacji słownej z Najmanem. W trakcie programu pojawił się również temat Denisa Załęckiego, z którym Jacek od dawna utrzymuje dobre relacje. Jak się okazuje, obaj mają już pomysł na wspólny występ w formule 2 vs 2.
Sprawdź kurs w eFortuna.pl
Murański i Załęcki chcą walki „hooligan style”
Podczas rozmowy Jacek Murański zdradził, że odbył już konkretne rozmowy z Denisem Załęckim dotyczące potencjalnej walki drużynowej.
– Dzisiaj jestem po rozmowach z Denisem Załęckim. Denis ma jeszcze pół roku kontrakt obowiązujący. Oferujemy walkę, wrzucamy na przetarg walkę: ta fajka, Szachta, jakiegoś koleżkę sobie weźmie i robimy walkę. Może być na Prime, może być na FAME – powiedział Jacek Murański.
Na tym jednak się nie skończyło. „Muran” zdradził również, że razem z Załęckim rozważali bardzo brutalną formułę pojedynku.
– I robimy walkę „holigan stajl” [hooligan style – red.]. Mój „dirty [street] boxing [baby]”, ale jeszcze Denis dołożył, że zamiast nokdaunu i liczenia sędziego mamy 10 sekund, żeby skopać przeciwnika. Jak znokdaunujemy, nie znokautujemy, bo jak znokautujemy, to sędzia wchodzi i przerywa. Czyli soccer kicki i stompy na łeb i na całym ciele. Ja mówię: „Denis, zaje***sty pomysł” – mówił Murański. – Także jeżeli chcecie taką walkę, to poczekajcie pół roku, aż mu się kontrakt skończy i robimy to u was – skierował się chwilę później do siedzącego obok Pawła Jóźwiaka.
Wśród potencjalnych rywali przewinęło się nazwisko Bartosza Szachty. Niewykluczone, że do takiego starcia dołączyłby również „Mazan”, znany już kibicom z występów w klatce FAME. Część fanów zaczęła nawet spekulować o duecie z „Don Kasjo”, jednak konflikt pomiędzy nimi praktycznie wyklucza stworzenie takiej pary.
Cały program LIVE możecie obejrzeć poniżej.