Wtorek, 14 Lipca, 2026

Jacek Murański wietrzy spisek Najmana i FAME: Ułożyli się, to jest fake kontuzja [WIDEO]

Opublikowane 10 czerwca 2026, 09:51
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jacek Murański po raz kolejny uderzył w swoich medialnych rywali. Tym razem na celowniku „starego Murana” znalazł się Marcin Najman, którego wycofanie z gali PRIME Show MMA 17 do dziś budzi wiele pytań.

To właśnie Najman miał być jednym z bohaterów najgłośniejszych pojedynków częstochowskiego wydarzenia. Ostatecznie samozwańczy „Cesarz freak fightów” wypadł jednak z rozpiski z powodu urazu, a jego miejsce zajął Rashid Azzaiev. To właśnie z nim Murański zmierzy się w nowej formule Hooligan Style, której jest pomysłodawcą.

Choć od ogłoszenia zmiany rywala minęło już trochę czasu, temat kontuzji Najmana wciąż wraca. Wszystko za sprawą kolejnych materiałów publikowanych w mediach społecznościowych. Z jednej strony pojawiły się zapowiedzi przedstawienia wyników badań potwierdzających uraz uda, z drugiej zaś internauci zwrócili uwagę na nagrania, na których Najman bez większych problemów kopie piłkę podczas wydarzenia obserwowanego przez tysiące kibiców.


Oglądaj Prime Show MMA 17 na żywo! Skorzystaj z akcji promocyjnej i odbierz limitowany kod do transmisji.

Odbierz kod PPV za zakład i oglądaj PRIME 17 na żywo

Murański vs Rashid, Ryta vs Wrzosek i wiele więcej - oglądaj za jedyne 20 PLN.
1. Rejestracja watchcode.net
Wypełnij formularz - na e-mail otrzymasz unikalny link rejestracyjny.
2. Rejestracja eFortuna
Zarejestruj z linku nowe konto w eFortuna i wpłać 20 zł depozytu.
3. Weryfikacja i kupon
Zweryfikuj konto i za 20 zł zagraj kupon z dowolną walką na PRIME MMA 17.
4. Odbierz voucher
Po weryfikacji, otrzymasz e-mail z kodem do realizacji w serwisie CANAL+.

Murański: „Wszystko wychodzi na to, że to jedna wielka ściema”

Do sprawy odniósł się Jacek Murański w rozmowie z Fansportu TV. Piotr Mąkosa nie zdążył nawet dokończyć pytania dotyczącego urazu Najmana, gdy jego rozmówca sam ruszył z odpowiedzią.

Aj, kontuzja… – przerwał redaktorowi „Muran”. – Dzisiaj miało się okazać, bo miał na badania przyjechać. Jak pan zobaczy Pawła Jóźwiaka, to dziś [Najman] miał być badany o 18 przez ich lekarza na rezonans i coś Paweł mi nic nie mówi, chyba te badania się nie odbyły… Pewnie tak je zobaczymy, jak świnia słońce. No, wiadomo. Wszystko wychodzi na to, że jedna wielka ściema. Za wszystkim stoją kubkarze swarzędzcy, którzy się ułożyli z Najmanem i to jest fake kontuzja.

Niedługo później do wywiadu dołączył Paweł Jóźwiak, którego Murański od razu postanowił przepytać z aktualnego stanu sprawy. Freak fighter chciał uzyskać odpowiedź, czy organizacja rzeczywiście otrzymała dokumentację medyczną dotyczącą urazu „Cesarza”. Jeden z członków zarządu PRIME MMA przekazał, że badania faktycznie zostały wykonane.

Dzisiaj został przebadany tomografem na NFZ. Nasz przedstawiciel był przy tym. Płytka dotrze do naszego lekarza i damy znać, ogłosimy wynik oficjalny – powiedział „Prezes”.

Murański nie odpuszczał jednak tematu i dopytywał o szczegóły.

A ty znasz? – pytał.

Jóźwiak odpowiedział, że nie miał jeszcze możliwości zapoznania się z wynikami badań.

Na ten moment oficjalne stanowisko federacji pozostaje niezmienne – Marcin Najman wycofał się z walki z powodów zdrowotnych. Nie zmienia to jednak faktu, że Jacek Murański otwarcie podważa tę wersję wydarzeń i najwyraźniej nie zamierza odpuścić tematu, dopóki nie zobaczy pełnej dokumentacji medycznej swojego niedoszłego rywala.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze na youtube