Wtorek, 16 Lipca, 2024
https://dbaseapi.com/wp-content/uploads/2024/02/LOGO-FAME.jpg

FAME 22: Ultimate

Warszawa, 31 sierpnia, 19:00

FAME idzie śladami KSW i jako druga polska organizacja MMA zawita na największym obiekcie w kraju, czyli warszawskim stadionie PGE Narodowy.

Freakowa federacja odwiedziła już wszystkie większe hale w Polsce, w tym kilkukrotnie Tauron Arenę. Od dłuższego czasu mówiło się o specjalnym wydarzeniu, jednak nikt nie liczył na to, że będzie ono miało miejsce już za kilka miesięcy.

Początkowo lokalizacja FAME 22 była całkowicie inna, ale niespodziewanie organizacja ogłosiła, że 31 sierpnia po raz pierwszy freak fighty pojawią się na PGE Narodowym.

Kursy bukmacherskie FAME 22

Na ten moment nie ogłoszono jeszcze żadnych zestawień, jednak rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana. Potwierdzono jedynie udział Amadeusza “Ferrariego” Roślika, Krzysztofa “Diablo” Włodarczyka oraz Tomasza Adamka, który chciałby zmierzyć się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Wszystkie gale FAME obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, odbierz swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 50 zł bez ryzyka! Dodatkowo grasz bez podatku, przez co twoja wygrana jest wyższa.

Odbierz zakład bez ryzyka i obstawiaj w BetClic!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments