High League 7

Tauron Arena, Kraków, 17 czerwca, 19:00

High League 7

Już na ostatniej freakowej gali potwierdzono kolejne wydarzenie federacji Malika Montany! High League 7 będzie miało miejsce w Krakowie.

Już w kwietniu włodarze High League postanowili zacząć odkrywać karty! Podczas siódmej edycji rozpocznie się turniej o wysoką nagrodę pieniężną. Tego wieczoru dojdzie do ćwierćfinałów, a na kolejnym wydarzeniu do półfinałów. W końcu na High League 9 odbędzie się wielki finał. Federacja potwierdziła już wszystkich uczestników Grand Prix, którego faworytem będzie Marcin Najman. Wielki powrót zaliczy Jacek Murański, a zadebiutuje znany z Ebe Ebe Piotr Lizakowski.

Oprócz walk turniejowych dojdzie też do innych głośnych potyczek. Do akcji wróci „Kubańczyk”, który zmierzy się z „Alberto”. Brat rapera „Josef Bratan” również pojawi się w klatce, a podejmie on Jakuba Nowaczkiewicza.

W świecie freak fightów zadebiutuje Tomasz Sarara. Krakowski kickbokser pożegnał się z KSW i w boksie zmierzy się z innym zawodowcem, Michałem Pasternakiem.

Gdzie oglądać High League 7? Cena PPV

Transmisja HIGH League 7 jak zawsze dostępna będzie w PPV. Cena dostępu ostatnio wynosiła 34,99 zł za podstawowy wariant i 39,99 zł za opcję PREMIUM.

Szczegóły streamu online z High League 7 PPV zostaną zaktualizowane po informacji od organizatorów.

High League 7 – kursy bukmacherskie

Galę High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUS, darmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments