Polska – Albania

PGE Narodowy, Warszawa, 27 marca, 20:45

Polska – Albania

Po meczu Czechy – Polska przyszedł czas na pierwszy mecz Fernando Santosa na Stadionie Narodowym. Spotkanie z Albanią będzie drugim pod wodzą nowego selekcjonera w ramach eliminacji do EURO 2024.

Dla Portugalczyka będzie to zarazem kolejny mecz w roli trenera Biało-czerwonych. Fernando Santos zastąpił na tym stanowisku Czesława Michniewicza i zaskoczył powołaniami na swoje pierwsze spotkania. Selekcjoner nie bał się odstawić doświadczonych reprezentantów, Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Albania

Mecz Polska – Albania obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a do pierwszego depozytu dodatkowe 10 zł! Co więcej, pierwsze trzy zakłady obstawicie BEZ RYZYKA.

Co to znaczy? Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments