Usyk vs Dubois

Tarczyński Arena, Wrocław, 26 sierpnia, 17:00

Usyk vs Dubois

W nocy z 26 na 27 sierpnia we Wrocławiu czeka nas niesamowite widowisko bokserskie. Ołeksandr Usyk stanie do obrony swoich pasów mistrzowskich przeciwko Danielowi Dubois.

Choć Ukrainiec zarzekał się, że to właśnie z „Królem Cyganów” musi spotkać się w kolejnym występie, do tego starcia przynajmniej na razie nie dojdzie. Ołeksandr Usyk zmierzy się z niepokonanym od 4. pojedynków Danielem Dubois. Anglik aż 18 ze swoich 19. zwycięstw odnosił przez nokauty.

Usyka nikomu przedstawiać nie trzeba. Wybitny bokser nie zaznał porażki w żadnej ze swoich walk. Nikogo nie może zatem dziwić, iż to właśnie Ukrainiec jest przepotężnym faworytem przed pojedynkiem we Wrocławiu.

Usyk vs Dubois: Kursy bukmacherskie

Całą kartę walk obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta użytkownika, czeka na was znakomita oferta powitalna.

Za rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a dodatkowe 10 zł dodane zostanie do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy na galę Usyk vs Dubois

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments