Niedziela, 22 Września, 2024

(VIDEO) Drużyna Fabiańskiego ograła Chelsea Londyn! Zadecydował fenomenalny gol!

fot: Screenshot
Opublikowane 4 grudnia 2021, 16:52
0
0

West Ham United wygrał 3:2 z Chelsea Londyn. W składzie Młotów cały mecz rozegrał Łukasz Fabiański. Kibice na Olympic Stadium oglądali tego dnia dwa trafienia słusznej urody.

Wynik spotkania w 28. minucie otworzył Thiago Silva. Dogrywał mu z rzutu rożnego Mason Mount. Młoty odpowiedziały w 40. minucie. To właśnie wtedy Manuel Lanzini wykorzystał rzut karny.

The Blues odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. Hakim Ziyech posłał do Mounta piłkę na centymetry. Anglik strzelił więc z woleja, nie dając większych szans Fabiańskiemu.

W drugiej połowie West Ham zdołał doprowadzić do remisu za sprawą Jarroda Bowena. Angielski napastnik wykorzystał podanie Vladimira Coufala.

Zwycięstwo ekipie Młotów załatwił boczny obrońca Arthur Masuaku. To był 87. minuta, a defensor West Hamu zdecydował się na uderzenie z nie do końca wygodnej pozycji. Jego strzał okazał się jednak celny i zaskoczył golkipera The Blues.

Dla West Hamu to ósma ligowa wygrana w tym sezonie. Chelsea Londyn przegrała dopiero po raz drugi i pierwszy raz, dała sobie strzelić dwie bramki w jednym meczu.