Genialny gol Turcji! Gruzja pokonana na EURO 2024 [WIDEO]

przez Jakub Hryniewicz
0
0
2 komentarze

We wtorek 18 czerwca o godzinie 18:00 rozpoczął się pierwszy mecz grupy F na EURO 2024. Turcy zmierzyli się w nim z Gruzją.

Zarejestruj się w Superbet

Turcy na tegoroczny turniej, który odbywa się w Niemczech, awansowali zwyciężając w eliminacyjnej grupie D. W ośmiu meczach przegrali tylko raz w spotkaniu z Chorwatami. Później jednak nie było na nich mocnych i zajęli 1. miejsce w tabeli. Zdecydowanie trudniejszą drogę mieli Gruzini, którzy na Euro 2024 awansowali dopiero po barażach. W półfinale pokonali 2:0 Luksemburg, a w finale po rzutach karnych (4:2) wyeliminowali Grecję.

Sprawdź kurs w 400 PLN za gola Polski

Postaw 2 PLN na gola Polski w meczu na EURO 2024. Jeśli nasza Reprezentacja strzeli bramkę - zgarniesz 400 PLN bonusu! Tylko dla nowych użytkowników! Rejestracja zajmuje 30 sekund
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

EURO 2024: Turcja pokonała Gruzję

Wynik spotkania w 25 minucie otworzył Muldur. Jeden z Gruzinów wybił dośrodkowaną piłkę, która idealnie skleiła się z nogą Turka.

Już 2 minuty później padł gol na 2-0. Został jednak anulowany przez VAR. Na spalonym był Yildiz.

“Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić”, ale wykorzystane ze spalonego również. W 32. minucie spotkania po dograniu Kochorashviliego piłkę do siatki na 1-1 skierował Mikautadze.

Kapitalnym strzałem w 65 minucie popisał się Arda Güler. Turek huknął zza pola karnego podnosząc wynik spotkania na 2-1.

Obie drużyny dały prawdziwe show, oddając łącznie ponad 30 strzałów! Wynik w ostatnich sekundach ustalił Akturkoglu strzałem do pustej bramki, doprowadzając do wyniku 3:1.