Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Znokautował sędziego, bo dostał czerwoną kartkę [WIDEO]

Fot. sędzia został znokautowany po jednym uderzeniu, Twitter
Opublikowane 13 sierpnia 2020, 13:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. sędzia został znokautowany jednym uderzeniem, Twitter

Roman Szyrokow to były rosyjski gwiazdor piłki nożnej. 39-letni zawodnik trzy razy pojawił się na mistrzostwach Europy, z drużyną Zenit Sankt Petersburg wygrał m.in. Puchar UEFA. Po zakończeniu sportowej kariery był dyrektorem sportowym Dynama Moskwa. 

Piłkarz do poniedziałku pracował jako ekspert MatchTV. Jednak po ostatnim incydencie stacja zdecydowała się zwolnić Szyrokowa. 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w trakcie turnieju Moscow Celebrity Cup. 39-latek groził sędziemu, że jeśli ten wręczy mu czerwoną kartkę, w zamian zostanie pobity. Tak też się stało.

Piłkarz domagał się rzutu karnego dla swojej drużyny. Nikita Danchenko ostrzegł jednak zawodnika, że ten ma się uspokoić, bo zostanie wyrzucony z boiska. Wtedy właśnie arbiter usłyszał, że jeśli wyciągnie kartkę, to szybko tego pożałuje.

Jak widać na nagraniu, sędzia podnosi w górę czerwony kartonik, a Szyrokow rusza w jego kierunku i uderza Danchenko w twarz. Kiedy ten pada na ziemię, piłkarz próbuje go dalej atakować, po czym zostaje odciągnięty przez innych zawodników.

Założono mi kilka szwów. Na początku trafiłem na ostry dyżur, później blisko pięć godzin spędziłem w szpitalu na badaniu – przekazał pobity mężczyzna.

Danchenko chciał zgłosić sprawę na policję, jednak się rozmyślił. Według dziennikarza Petrosyana poszkodowany obawia się, że liczne znajomości Szyrokowa mogą zakończyć jego karierę sędziowską.

Źródło: TVP / Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments