Zawodnik podstawowej jedenastki Barcelony, Gerard Pique, jest bliski odejścia z Dumy Katalonii. Fulham, bieniaminek angielskiej Premier League w następnym sezonie, wziął na celownik hiszpańskiego obrońcę. Czy to koniec pełnej sukcesów przygody Pique z Barceloną?

W drużynie z Camp Nou po blamażu w Lidze Mistrzów(przegrana 2:8 z Bayernem Monachium) ma zostać dokonana duża rewolucja. Quiqe Setien, były trener został zwolniony krótko po meczu, wraz z dyrektorem sportowym, Ericem Abidalem. Ogłoszone zostały też duże zmiany wśród zawodników Blaugrany.

Sam Gerard Pique po przegranym meczu powiedział:

„Klub potrzebuje gruntownych zmian. Nikt nie jest niezbędny. Jeśli mam odejść, by przyszli nowi gracze, odejdę. Nie można dłużej maskować tego. Osiągnęliśmy dno. Musimy wewnątrz drużyny wszystko przemyśleć i zdecydować, co będzie dla klubu najlepsze .”

Teraz wiadomo już że ma okazję do odejścia. Jak informuje „Libero”:

„Gerard Pique otrzymał ofertę z Fulham. Propozycja jest już na stole. Teraz tylko od Barcelony będzie zależało to, czy negocjacje zostaną podjęte”

Czy Hiszpan zdecyduje się na powrót do Premier League? Czy kaliber drużyny z Anglii jest dla niego za mały? Dowiemy się tego w najbliższej przyszłości. Okno transferowe w Anglii zamyka się 5. października.

źródła: sportowefakty.pl, Libero

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj