piątek, 25 czerwca, 2021
Strona głównaPiłka NożnaPZPN ukarał Widzew Łódź. Zamknięte trybuny na dwa najbliższe mecze.

PZPN ukarał Widzew Łódź. Zamknięte trybuny na dwa najbliższe mecze.

fot. YouTube / Screenshot

Polski Związek Piłki Nożnej ukarał klub Widzew Łódź. Zamknięte zostaną trybuny B i D na dwa najbliższe mecze. Oznacza to, że trybuny będą zamknięte na derby z ŁKS-em Łódź i mecz ze Stomilem Olsztyn.

Na stronie widzew.com zamieszczony został komunikat w tej sprawie.

Klub Widzew Łódź będzie mógł odwołać się od decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej PZPN:

Komisja Dyscyplinarna PZPN po rozpatrzeniu sprawy dotyczącej niewłaściwego zachowania kibiców gospodarzy podczas meczu II ligi pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Znicza Pruszków, który odbył się 25 lipca 2020 roku, na podstawie Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN, postanowiła ukarać klub Widzew Łódź karą dyscyplinarną zakazu rozgrywania 2 meczów z udziałem publiczności na części obiektu sportowego – tj. wszystkich sektorach trybuny B i D stadionu Widzewa.

Kara dotyczy rozgrywek Fortuna 1 Ligi w sezonie 2020/2021 i ma rygor natychmiastowej wykonalności. Zgodnie z informacją otrzymaną z PZPN 25 sierpnia do klubu odrębnym pismem wysłane zostanie uzasadnienie orzeczenia, po otrzymaniu którego możliwe jest odwołanie się klubu od decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN.

Źródło: widzew.com

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Artur Szpilka: „Jestem szczęściarzem, że oglądam piłkę za czasów Roberta Lewandowskiego”

0
W środę 23 czerwca nasza reprezentacja przegrała ze Szwecją 2:3 ostatecznie odpadając z EURO 2020. Wielkim poszkodowanym tego turnieju może się czuć Roberta Lewandowski,...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x