Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Polak bliski odejścia z Premier League. Klub chce się go pozbyć. Został już zaoferowany innemu zespołowi.

fot. laczynaspilka.pl
Opublikowane 20 września 2020, 17:31
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
fot. laczynaspilka.pl

Obrońca Crystal Palace, Jarosław Jach, jest na wylocie z klubu. Chociaż po 2,5 roku w drużynie Polak niedawno zadebiutował, wszystko wygląda na to, że niedługo opuści londyńską drużynę – został zaoferowany Sarpsborg 08 FF z Norwegii.

Kiedy Jach przychodził do Crystal Palace w styczniu 2018 roku za 2,75 miliona euro, wydawać się by mogło, że stanie się ważną postacią w bloku obrony Palace. Tak się jednak nie stało – dwukrotny reprezentant Polski był wypożyczany dwa razy, raz do Turcji, a drugi raz do Rakowa Częstochowy. Nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań w najmniejszym stopniu.

Teraz według Tomasza Włodarzyka z Meczyki.pl, 26-latek został zaoferowany przez swoich pracodawców, dla norweskiej drużyny Sarpborg 08 FF. Klub z Eliteserien szuka wzmocnień na pozycji środkowego obrońcy. Transfer Jacha jest możliwy, Crystal Palace jest skłonny obniżenia ceny za zawodnika, byle odszedł z listy płac. Zostaje jeszcze tylko kwestia samego piłkarza, który musi się zgodzić na ten ruch.

Były zawodnik Zagłębia Lubin niedawno przedłużył kontrakt z Palace o rok. Powodem przedłużenia umowy jednak jest chęć zarobku na Polaku, który bez zmian przy kontrakcie, mógłby odejść za darmo za rok.

źródło: meczyki.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments