Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Kolejny transfer last minute Kamila Grosickiego? Może opuścić Premier League. Mateusz Borek wskazuje kierunek.

fot. mat. prasowe wba.co.uk
Opublikowane 21 września 2020, 18:48
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
fot. mat. prasowe wba.co.uk

Kamil Grosicki już po pół roku w West Bromwich Albion może opuścić swoją drużynę. Polak przegrywa rywalizację o miejsce w składzie, i nie rozegrał jeszcze żadnego meczu. Mateusz Borek w “Misji Futbol” wskazuje potencjalne kierunki transferu skrzydłowego.

75-krotny reprezentant Polski ma ciężki początek sezonu – nie znalazł się na boisku w dwóch meczach w lidze, nawet na minutę. Jego jedynym występem był 55-minutowy epizody w Pucharze EFL przeciwko czwartoligowej drużynie Harrogate Town. Po przejściu z Hull City w styczniu 2020 roku, “Grosik” nie zachwyca, i włodarze klubu chcą się go pozbyć.

Według Mateusza Borka agent polskiego skrzydłowego rozgląda się już za potencjalnymi opcjami:

“Z tego, co się orientuję, to Pini Zahavi (menedżer piłkarza) coś tam działa. Nie wykluczam, że przed piątym października, może dojść do zmiany. Na pewno wchodzi w grę rynek angielski, zainteresowane są też zespoły znad Zatoki Perskiej, a także jeden większy klub z południa Europy. Ale nie chodzi o Włochy “

Grosicki znany jest z zmian klubów w ostatniej minucie. Jego trzy ostatnie transfery działy się w ostatnich momentach okienka transferowego, co zwiększa prawdopodobieństwa przenosin Polaka z WBA.

źródło: Mateusz Borek “Misja Futbol”

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments