Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Marcin Najman o walce z Kasjuszem. “Robimy swoje. Don Kasjo zostanie…” [WIDEO]

Opublikowane 12 października 2020, 09:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

El Testosteron w zawodowej karierze stoczył łącznie 31 pojedynków. Najwięcej walk wygrał w boksie. Na 21 pojedynków zwyciężył aż 15 razy. Stanął nawet do walki o międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej, jednak przegrał z Andrzejem Wawrzykiem.

Najman próbował swoich sił również w kick-boxingu, gdzie zaliczył jedną wygraną i jedną porażkę. Obecnie jest zawodnikiem Fame MMA. Wcześniej miał okazję walczyć również dla organizacji PLMMAMMA AtackFFF, czy też KSW. W mieszanych sztukach walki rekord El Testosterona to 3 zwycięstwa i 5 porażek. Co ciekawe, wszystkie te walki zakończyły się przed czasem. 

Na ostatniej gali FAME MMA “El Testosteron” pokonał “Daro Lwa”. Kilkanaście godzin później oficjalnie została potwierdzona walka Najmana z Kasjuszem Życińskim. Jak zapowiada Marcin Najman będzie to jego ostatnia walka w karierze. Starcie z Kasjuszem będzie co-main eventem na gali FAME MMA 8, które odbędzie się już 21 listopada.

Najman kilka tygodni temu rozmawiał z dziennikarzem fightsport.pl. Zawodnik ocenił, że „Lew” przygotowany mentalnie był najlepiej w całej swojej karierze podczas ich ostatniej walki.

Przeczytaj również: Igor Jakubowski odpowiada Najmanowi – „Powinieneś dostać w ryj za gadanie takich głupot ty pajacu”

„Ja czekałem aż trafię, miałem zrobić to spokojnie. Robiliśmy to wszystko na rozgrzewce. Wiedziałem, że muszę przycelować i trafić.”

Dziennikarz spytał co dalej z karierą El Testosterona – „Jeżeli Popek wygra na FAME MMA i włodarze będą chcieli, aby zamienić walkę Kasjusza na Popka to ja jestem gotowy aby rozmawiać. Jeśli włodarze zdecydują, że ma być to Don Kasjo, to będzie Don Kasjo. Ja wolę Popka. Dla mnie zestawienie Popek – Najman to byłby największy freak-fight jaki sobie można wymarzyć.”

Finalnie Najman zawalczy jednak z Kasjuszem i co ciekawe zaznacza, że walka zakończy się przez nokaut! – Robimy swoje. Don Kasjo zostanie znokautowany w pierwszej rundzie

Przeczytaj również: To może być najlepszy nokaut w historii UFC! Obrotówka nie z tej ziemi! [WIDEO]

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO