17-latek strzela Realowi Madryt w El Clasico! Skrzydłowy przywraca szanse Barcelonie. [WIDEO]

Opublikowane 24 października 2020, 16:32
przez Kuba Olas
0
0

Na Camp Nou odbyło się pierwsze El Clasico po półrocznej przerwie. W ośmej minucie zawodnik Barcelony, Ansu Fati, trafił do siatki Królewskich, wyrównując wynik na 1:1. Stał się tym samym najmłodszym strzelcem bramki w historii El Clasico.

17-letni Ansu Fati jest jednym z największych odkryć piłki w ostatnim czasie, reprezentant Hiszpanii zadziwia obserwatorów ligi hiszpańskiej systematycznością dobrych występów w barwach Blaugrany.

Młody skrzydłowy w tym sezonie trafił już cztery razy do bramki, oraz zanotował dwie asysty w łącznie pięciu meczach. Fati uznawany jest za jednego z największych młodych talentów światowej piłki

Teraz zawodnik Barcelony trafił do bramki Cortouisa w meczu z Realem Madryt, zostając tym samym najmłodszym strzelcem bramki w historii El Clasico.