Czwartek, 23 Maja, 2024

Maradona przeszedł operację mózgu. Tłumy fanów zebrały się pod szpitalem [WIDEO]

fot. screenshot YouTube
Opublikowane 4 listopada 2020, 13:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Diego Maradona, mat. prasowe
Fot. Diego Maradona, mat. prasowe

Diego Maradona w poniedziałek trafił do szpitala. Kolejnego dnia lekarze przeprowadzili tomografię głowy. Okazało się, że były piłkarz ma krwiaka w okolicach mózgu.

Menedżer Maradony, Stefano Ceci wyznał, że Argentyńczyk najprawdopodobniej uderzył się w głowę, jednak w wyniku zażycia leków na bezsenność, nie był tego świadomy. Jeszcze we wtorek po przeprowadzonych badaniach, lekarze zdecydowali o przeprowadzeniu operacji, która trwała 1,5 godziny.

Wszystko poszło zgodnie z planem. Diego czuje się dobrze i odpoczywa w swoim pokoju – przekazał jego rzecznik Sebastian Sanchi.

Udało się skutecznie usunąć krwiak, a Diego bardzo dobrze tolerował operację – oświadczył neurochirurg Leopoldo Luque i dodał – Obserwujemy. Wszystko zależy od tego, co się teraz wydarzy. Nie jest to skomplikowane, ale pamiętajmy, to operacja mózgu.

Przed szpitalem Olivos Clinic zebrał się tłum wiernych kibiców, którzy pojawili się, aby wesprzeć legendę piłki nożnej. Do udanej operacji zebrani zaczęli skandować nazwisko byłego sportowca.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments