Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Kapitan reprezentacji Chorwacji dowiedział się o zakażeniu podczas meczu! Został zdjęty przed drugą połową.

fot. screenshot YouTube / Reprezentacja Chorwacji
Opublikowane 12 listopada 2020, 20:55
przez Kuba Olas
0
0
Jeden komentarz
Kapitan reprezentacji Chorwacji dowiedział się o zakażeniu podczas meczu! Został zdjęty przed drugą połową.
fot. screenshot YouTube / Reprezentacja Chorwacji

Kapitan reprezentacji Chorwacji grał mecz przeciwko Turcji z koronawirusem. Chorwacki sztab dostał wyniki w czasie pierwszej połowy – zawodnik na drugą część meczu nie wyszedł, i trafił do izolacji.

W czasie towarzyskiego meczu Turcja – Chorwacja doszło do nietypowego zdarzenia. W meczu brał udział piłkarz, którego przedmeczowy test na obecność wirusa wyszedł pozytywny. Nieszczęśliwcem okazał się być Domagoj Vida, kapitan reprezentacji Hrvatski.

Vida o zakażeniu dowiedział się w trakcie przerwy. Lekarze ze sztabu kadry dostali wstępną informację o pozytwnym wyniku testu w trakcie pierwszej połowy. Chorwat został zmieniony, i drugą połowę meczu przesiedział w izolacji

Zobacz: Zawodnik Juventusu szydzi z negujących istnienie Covidu: „Są tak samo inteligentni, jak płaskoziemcy.”

Chorwacka federacja wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie:

„Po tym jak wszyscy zawodnicy mieli negatywne wyniki testów w poniedziałek, kiedy to odbyła się tura badań przed meczem z Turcją, wykonaliśmy kolejną serię w środę. Miały być one profilaktyką przed następnym spotkaniem przeciwko Szwecji.

Dostaliśmy te wyniki w przerwie dzisiejszego meczu. Okazało się, że nasz reprezentant, Domagoj Vida miał pozytywny rezultat badania.

Teraz przejdzie powtórny test, by upewnić się, czy rzeczywiście jest chory. To normalna procedura. Na razie jednak pozostanie w izolacji w Stambule, zgodnie z wytycznymi. Wszyscy pozostali gracze udadzą się natomiast do Sztokholmu. Poza wspomnianym zawodnikiem pozytywny wynik miał też jeden z delegatów HNS” – dowiadujemy się z hns-cff.hr

Zawodnik Besiktasu pozostał w Stambule, gdzie obecnie się izoluje. Mecz Turcja – Chorwacja zakończył się wynikiem 3:3.

źródło: transfery.info, hns-cff.hr

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments