MEMY po porażce reprezentacji Polski z Holandią. Kibice bez litości dla Brzęczka!

Opublikowane 19 listopada 2020, 12:05
przez Kuba Olas
0
0

Reprezentacja Polski przegrała wczoraj 2:1 z reprezentacją Holandii w Lidze Narodów. Mecz, a w szczególności sytuacja z Lewandowskim i Brzęczkiem, dostarczyli nam multum memów. Wybraliśmy niektóre z nich.

Przegrana polskiej kadry 2:1 z Holandią dla wielu nie było zaskoczeniem. Fatalny występ z Włochami w niedzielę, zwiastował zły wynik końcowy dla Polaków w meczu z Holendrami. Polska spotkanie zaczęła bardzo dobrze – już w piątej minucie, po niesamowitym sprincie przez połowę boiska Kamil Jóźwiak zaliczył trafienie. Skrzydłowy z Derby ominął dwóch obrońców i trafił piłką w słupek, która odbiła się do bramki.

Następnie z każdą minutą gra wyglądała coraz gorzej dla naszej kadry. Najgroźniejsze akcje dla Polaków kreowali młodzi skrzydłowi – Kamil Jóźwiak oraz Przemysław Płacheta. Spotkanie obyło się bez gola, aż do 77. minuty, kiedy Jan Bednarek faulem w polu karnym spowodował podyktowanie rzutu karnego. Okazję wykorzystał Memphis Depay, który skierował piłkę w róg bramki z jedenastki, choć niewiele brakowało Fabiańskiemu do obrony tego strzału.

Gol zasadniczo kończący mecz miał miejsce w 84. minucie – szansę na remis przekreślił pomocnik Winjaldum.

Po meczu i w trakcie jego trwania, wysyp memów komentował sytuację jaka zaszła między Lewandowskim i Brzęczkiem. Rzekomy konflikt pomiędzy dwójką był jednym z głównych tematów wczorajszego wieczoru.

Jerzy Brzęczek, z zawodu wf-ista, z zamiłowania selekcjoner reprezentacji Polski.

Prostopadłe piłki między środkowych obrońców, szokowały naszych defensorów – zapewne myśleli że z pola karnego bramki się nie liczą.

Choć prawie wszyscy są krytyczni wobec Brzęczka, trener kadry ma wiernego fana w osobie Marcina Najmana. Tu na zdjęciu razem ze wszystkimi entuzjastami piłki naszego selekcjonera.